Katolický týdeník je ještě více na internetu

Podařilo se nám objevit další verzi Katyd.cz

Do hlubin Internetu / Robert Němec / 19. února 2001
Magazínu ChristNet.eu se podařilo objevit další části Katyd.cz, tedy internetové verze Katolického týdeníku, na internetu. Na adrese www.katyd.cz se sice ještě nic neděje. 6. února zde byl ale vytvořen nebo modifikován adresář new - a v něm se Katyd.cz skrývá.

Kromě statické a nepropracované verze, která se, jak jsme upozornili 20. listopadu 2001, skrývá na adrese http://preview.advico.cz/kt/, najdete novou verzi na adrese http://www.katyd.cz/new/ukazky/.

V nové verzi se změnily položky, na které je možno se dostat přes navigační lištu.

Profil KT zůstal nezměněn.

Rázně ale byla naplněna databáze Zajímalo vás, která obsahuje všechny články z rubriky Ptáte se? Odpovídáme! v Katolickém týdeníku. V současné době obsahuje několik desítek otázek a odpovědí. Otázky jsou rozčlěněny do sedmi kategorií.

Rubrika Kdo je kdo v církvi (myslí se tím zřejmě Katolická církev) zveřejňuje profily osobností, podobně jako v encyklopedích typu Kdo je kdo. Fakticky jsou zde nyní tři portréty: Petra Příhody, Daniela Hermana a Josefa Dolista. Krom toho zde narazíme na zkomolení jména současného papeže (Karol Vojtila místo správného Karol Wojtyla) a jakéhosi "anděla" Jana Svatého.

reprint MChN

Skutečná velikost

V Diskusích je zatím jen jedno téma se dvěma příspěvky, proto je težké říct, jak budou vypadat, až budou obsahovat 153 diskuzních témat a 5 060 příspěvků jako Diskuze ChristNet.eu k 18. únoru 2001 19:27.

Tipy a Odkazy nejsou dosud aktivní. Zbytek situ se nezměnil, proto pro orientaci doporučujeme přečíst si náš předchozí článek.

Výraznou novinkou je ale programovací jazyk. Stránky již nejsou statické, ale dynamické, naprogramované v PHP.

Katolický týdeník v listopadu oznámil, že Katyd.cz bude spuštěn na přelomu roku. Posun u velkých internetových je však bohužel normální a postihuje na českém křesťanském internetu takřka každého - ChristNet.eu nevyjímaje.

Zaujal Vás tento článek? Sdílejte ho a šiřte dál:


 

Související zprávy a články


Diskuze k článku

Christnet.eu chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky v rozporu s pravidly diskusí: nadávky, osobní útoky na autora či ostatní komentátory, neucelenost logiky, příliš gramatických chyb, nedostatek konkrétních argumentů k tématu, obecné stížnosti na redakci, opakovaní stejných argumentů, falešné jméno nebo e-mailová adresu pro potvrzení komentáře, VÝKŘIK prostřednictvím velkých písmen, nepodložené argumenty a nepravdy, příliš dlouhé příspěvky, a obecně i příspěvky, které k diskuzi nepřidají nic nového.

Proč již není možné příspěvky do diskuzí pod články vkládat přímo?

Timotej.cz

 

Bankovní spojení

Nový účet bez poplatků: 2900316130/2010 Starý účet 267841001/5500 stále platí.

Rubriky

Anketa

Jste spokojeni s výsledky voleb?
Ano, bude líp!
0%
 
Ne, ale neuhneme!
0%
 
Komunistům odzvonilo!
100%
 
Klidná síla se Starosty!
0%
 
Pustili jsme je na ně!
0%
 
(Počet hlasů celkem: 1)