Světový den mládeže dnes uzavře slavnostní mše

Statisíce poutníků nocovaly pod širým nebem

Církev dnes / Jan Fical / 21. srpna 2005

Mladí, kteří na pláni po večerní vigílii přespali, byli z pódia probuzeni před půl osmou v několika jazycích, potom následoval improvizovaný a ze strany zpěváků poněkud rozespalý zpěv písně Emanuel, hymny Světového dne mládeže v roce 2000. Zazněl také zvuk zvonu Jan Pavel II., který byl právě zde včera večer posvěcen.

Probouzející se Marienfeld v neděli ráno

XX. světový den mládeže dnes uzavře mše svatá, sloužená papežem, která má začít v deset hodin dopoledne, odlet papeže je odsud plánován kolem půl jedné. Původní odhady mluvily o 800.000 návštěvnících, ale nový odhad na základě včerejší účasti hovoří o milionu poutníků na dnešní mši.

Foto autor

Zaujal Vás tento článek? Sdílejte ho a šiřte dál:


 

Související zprávy a články


Diskuze k článku

Christnet.eu chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky v rozporu s pravidly diskusí: nadávky, osobní útoky na autora či ostatní komentátory, neucelenost logiky, příliš gramatických chyb, nedostatek konkrétních argumentů k tématu, obecné stížnosti na redakci, opakovaní stejných argumentů, falešné jméno nebo e-mailová adresu pro potvrzení komentáře, VÝKŘIK prostřednictvím velkých písmen, nepodložené argumenty a nepravdy, příliš dlouhé příspěvky, a obecně i příspěvky, které k diskuzi nepřidají nic nového.

Proč již není možné příspěvky do diskuzí pod články vkládat přímo?

Timotej.cz
Modlitba za domov 2018

 

Bankovní spojení

Nový účet bez poplatků: 2900316130/2010 Starý účet 267841001/5500 stále platí.

Rubriky

Anketa

Souhlasíte s ratifikací Istanbulské úmluvy?
Ano
44%
 
Ne
49%
 
Nevím
7%
 
(Počet hlasů celkem: 106)