Píšeme nezávisle a otevřeně, jen díky vám.Podpořit Christnet

Magazín ChristNet.eu je nyní zdarma k dispozici pro elektronické čtečky knih

Nová možnost pravidelně číst Magazín ChristNet.cz

Do hlubin Internetu / Vít Luštinec / 25. dubna 2011

Amazon Kindle - ChristNet.euDíky internetové službě Kindly.cz mají majitelé elektronických čteček knih novou možnost zdarma odebírat zprávy a články, které pro vás připravuje Magazín ChristNet.eu. Aktuální obsah magazínu je k dispozici pravidelně každý den ve formátu MOBI, tedy především pro čtečku Amazon Kindle. Služba Kindly.cz do budoucna počítá i s možností doručování vícekrát denně a specifikací konkrétního čas.

Kindly.cz je nekomerční projekt vytvořen a provozován nadšenci do elektronických knih, jeho cílem je poskytování jednoduchého sledování zpráv z médií a blogů. Po domluvě s autory projektu byl mezi zdroje zařazen také Magazín ChristNet.eu. Nastavení služby je možné libovolně měnit dle momentálních potřeb. Uživatelé google účtu si nemusí vytvářet nové přihlašovací jméno a heslo, k využívání služby jim stačí stávající účet. Služba Kindly.cz je poskytována zdarma a prozatím se nachází ve zkušební verzi.

Pokud máte o službu zájem, je nutné si zasílání nastavit na adrese www.kindly.cz, kde je k tomu určen podrobný návod.

Co je Amazon Kindle?

Čtečka elektronických knih Amazon Kindle využívá technologii elektronického papíru, ten nemusí být na rozdíl od CRT a LCD displejů podsvícen, což významně snižuje jeho energetickou náročnost a zlepšuje čitelnost. Zároveň je schopen uchovávat text i obrázky natrvalo bez spotřeby elektřiny, s možností změny obsahu. Podobně jako klasický papír odráží světlo. Zařízení Kindle je vyvíjeno a prodáváno americkým internetovým obchodem Amazon.com.

Foto: Vít Luštinec

Zaujal Vás tento článek? Sdílejte ho a šiřte dál:


 

Související zprávy a články


Diskuze k článku

Christnet.eu chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky v rozporu s pravidly diskusí: nadávky, osobní útoky na autora či ostatní komentátory, neucelenost logiky, příliš gramatických chyb, nedostatek konkrétních argumentů k tématu, obecné stížnosti na redakci, opakovaní stejných argumentů, falešné jméno nebo e-mailová adresu pro potvrzení komentáře, VÝKŘIK prostřednictvím velkých písmen, nepodložené argumenty a nepravdy, příliš dlouhé příspěvky, a obecně i příspěvky, které k diskuzi nepřidají nic nového.

Proč již není možné příspěvky do diskuzí pod články vkládat přímo?