Píšeme nezávisle a otevřeně, jen díky vám.Podpořit Christnet

Prožijte s námi úchvatná biblická místa Turecka a nádherný řecký ostrov Patmos!

Komerční prezentace / Redakce / 3. května 2018
Prožijte s námi úchvatná biblická místa Turecka a nádherný řecký ostrov Patmos!

Ostrov Patmos
Autor: Veronika Čepelková

Milí přátelé, poutníci, cestovatelé,

srdečně vás zveme na náš speciální zájezd Úchvatné biblické Turecko a nádherný řecký (biblický) ostrov Patmos, který se uskuteční v termínu 25. 9. - 2. 10. 2018.

Patmos je malý ostrov ležící v Egejském moři. Někdy bývá označován jako Egejský Jeruzalém, a to především díky své bohaté historii. Je totiž místem, kde sv. Jan psal knihu Zjevení. Během pobytu na tomto nádherném ostrově budete mít možnost zhlédnout jeho hlavní památky (Jeskyni Apokalypsy a klášter sv. Jana), vyslechnout si duchovní promluvy, ztišit se, relaxovat, plavat nebo šnorchlovat v průzračně čisté vodě Egejského moře a ochutnat místní tradiční pokrmy či vynikající víno.

Prožijte s námi úchvatná biblická místa Turecka a nádherný řecký ostrov Patmos!

Ostrov Patmos
Autor: Veronika Čepelková

Kromě řeckého Patmu prozkoumáte také biblická místa dnešního Turecka - sedm církví, jimž apoštol Jan adresoval své listy (Efez, kde mimo jiné působil apoštol Pavel a kde se konal jeden z nejvýznamnějších ekumenických koncilů starověku, dále Smyrna, Pergamon, Thyatiry, Sardy, Filadelfia a Laodicea).

Vrcholem putování bude návštěva významného poutního místa Meryemana (domku Panny Marie) nad slavným Efezem, kde podle jedné z tradic žila a zesnula Panna Maria.

Během programu se vám bude věnovat jeden z nejerudovanějších průvodců - Mons. Dr. Ján Majerník.

 

Na tento zájezd můžete až do 15. 5. 2018 získat slevu za včasné přihlášení.

Bližší informace o zájezdu a on-line přihlášku naleznete zde

Kompletní nabídku našich zájezdů najdete na stránkách www.poutnizajezdy.cz .


Těšíme se na případnou spolupráci s vámi!

Cestovní agentura PoutníZájezdy.CZ

Zaujal Vás tento článek? Sdílejte ho a šiřte dál:


 

Související zprávy a články

Nenalezeny žádné záznamy.

Diskuze k článku

Christnet.eu chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky v rozporu s pravidly diskusí: nadávky, osobní útoky na autora či ostatní komentátory, neucelenost logiky, příliš gramatických chyb, nedostatek konkrétních argumentů k tématu, obecné stížnosti na redakci, opakovaní stejných argumentů, falešné jméno nebo e-mailová adresu pro potvrzení komentáře, VÝKŘIK prostřednictvím velkých písmen, nepodložené argumenty a nepravdy, příliš dlouhé příspěvky, a obecně i příspěvky, které k diskuzi nepřidají nic nového.

Proč již není možné příspěvky do diskuzí pod články vkládat přímo?