Píšeme nezávisle a otevřeně, jen díky vám.Podpořit Christnet

Zachraňte Ježíška redaktorům magazínu ChristNet.cz! Pomozte nám vyplatit peníze do Vánoc!

Archiv zpráv / kir / Vlastní zpráva / 17. prosince 2012 1:00

Pardubice, Manchester, Olomouc, Milán, Česká Lípa - Magazín Christnet.czZa zářijové zpravodajství a články byla díky Vaší pomoci zaplacena většina honorářů. Zbývá vyplatit peníze za práci editorů a odměny za články v měsíci říjnu, listopadu a do poloviny prosince. Od nového roku dostane portál zcela nový kabát a je třeba doplatit i platbu za programátorské práce. Rádi bychom tak učinili ještě do Vánoc.

Děkujeme Všem dosavadním štědrým dárcům. Nově můžete přispívat na účet u Fio banky 2900316130/2010 bez zbytečných bankovních poplatků. Starý účet ale stále platí.

ChristNet.cz žije z velké části z Vašich darů, a proto prosíme podpořte naši práci. Snažíme se pro Vás připravovat kvalitní aktuální zpravodajství a publicistiku. Naši redaktoři informují o všem, co se děje ve světě církví a společnosti. Snažíme se psát otevřeně a dávat prostor všem stranám. K jakémukoliv článku nám můžete napsat svůj názor či poslat svoji reakci, kterou rádi uveřejníme.

Peníze jsou především používány na pokrytí odměn za práci editorů a redaktorů magazínu a na platbu za zpravodajství ČTK.

Zaujala Vás tato zpráva? Sdílejte ji a šiřte dál:


 

Související zprávy a články


Diskuze k zprávě

Christnet.eu chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky v rozporu s pravidly diskusí: nadávky, osobní útoky na autora či ostatní komentátory, neucelenost logiky, příliš gramatických chyb, nedostatek konkrétních argumentů k tématu, obecné stížnosti na redakci, opakovaní stejných argumentů, falešné jméno nebo e-mailová adresu pro potvrzení komentáře, VÝKŘIK prostřednictvím velkých písmen, nepodložené argumenty a nepravdy, příliš dlouhé příspěvky, a obecně i příspěvky, které k diskuzi nepřidají nic nového.

Timotej.cz – růžence

Bankovní spojení

Nový účet bez poplatků: 2900316130/2010 Starý účet 267841001/5500 stále platí.

Rubriky

Anketa

Jak hodnotíte pastorační praxi katolické církve vůči homosexuálům?
Je dostatečně vstřícná
17%
 
Respektuje jejich orientaci, ale souhlasím, že dle katechismu církev odmítá jejich sexuální život
31%
 
Požadavky katechismu by se měly změnit, nelze vyžadovat celibátní chování od všech homosexuálů
20%
 
Je velmi negativní až vulgární navzdory požadavkům katechismu
32%
 
(Počet hlasů celkem: 163)