Píšeme nezávisle a otevřeně, jen díky vám.Podpořit Christnet

Galavečera Dnů pro Izrael se dnes zúčastní i Miloš Zeman

Domácí zpravodajství / juml / red / 30. září 2013 7:21
Galavečera Dnů pro Izrael se dnes zúčastní i Miloš Zeman

Miloš Zeman, první český prezident zvolený přímou volbou
Autor: Wikipedia.org / Michał Józefaciuk / Creative Commons

Hradec Králové - Křesťanské Centrum Sion v Hradci Králové, které založil tamní sbor Jednoty bratrské, v tomto týdnu pořádá již 17. ročník Dnů pro Izrael.

První z akcí projektu je slavnostní Galavečer Dnů pro Izrael, který proběhne v pondělí 30. září 2013 od 19.30 hodin v Malém sále Aldisu, a zúčastní se ho i prezident republiky Miloš Zeman.

Ten byl rovněž hostem loňského galavečera ještě jako jeden z kandidátů na post prezidenta. Tento rok tak bude moci navázat na svůj rozhovor o svém náhledu na Izrael a blízkovýchodní konflikt. Dalším bodem večera bude představení nového velvyslance Státu Izrael Gary Korena české veřejnosti. Pozvání přijal i český rodák žijící v Izraeli, veterán války za nezávislost a úspěšný byznysmen, Alex Speiser, který se veřejně podělí o své osobní zážitky z holocaustu. Mezi účinkujícími dále vystoupí světoznámý chlapecký sbor Boni Pueri, populární zpěvačka Leona Machálková a Taneční divadlo Honzy Pokusila. Diváky čeká také ochutnávka jedné z izraelských specialit.

Více informací na webových stranách Křesťanského centra Sion.

Zaujala Vás tato zpráva? Sdílejte ji a šiřte dál:


 

Diskuze k zprávě

Christnet.eu chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky v rozporu s pravidly diskusí: nadávky, osobní útoky na autora či ostatní komentátory, neucelenost logiky, příliš gramatických chyb, nedostatek konkrétních argumentů k tématu, obecné stížnosti na redakci, opakovaní stejných argumentů, falešné jméno nebo e-mailová adresu pro potvrzení komentáře, VÝKŘIK prostřednictvím velkých písmen, nepodložené argumenty a nepravdy, příliš dlouhé příspěvky, a obecně i příspěvky, které k diskuzi nepřidají nic nového.

Diakoniespolu.cz
Timotej.cz – růžence

Bankovní spojení

Nový účet bez poplatků: 2900316130/2010 Starý účet 267841001/5500 stále platí.

Rubriky

Anketa

Přibývá věřících ve vašem kostele?
Ano a to výrazně
10%
 
Ano
22%
 
Ne, je nás čím dál méně
39%
 
Je to stále stejné
25%
 
Bohoslužby v našem kostele zřejmě brzy zruší
4%
 
(Počet hlasů celkem: 334)