Píšeme nezávisle a otevřeně, jen díky vám.Podpořit Christnet

Na Svatém Hostýně se uskuteční první pouť vdov a vdovců

Domácí zpravodajství / MiH / Doo.cz / 3. října 2013 10:54
Na Svatém Hostýně se uskuteční první pouť vdov a vdovců

Bazilika Nanebevzetí Panny Marie na Svatém Hostýně
Autor: Wikipedia.org / Ben Skála / Creative Commons

Svatý Hostýn - První společná pouť vdov a vdovců se uskuteční v sobotu  5. října uskuteční na Svatém Hostýně. Bohoslužbě bude předsedat generální vikář olomoucké arcidiecéze Mons. Josef Nuzík a pro účastníky je připraven i další program sestávající z křížové cesty či svědectví některých vdov.

Poutní program zahájí v 10.15 hod bohoslužba v bazilice, po ní bude nabídnuta přestávka na oběd. Od 13.00 budou přednášet své svědectví některé z přítomných vdov a od 13.30 se pak zúčastnění rozdělí k modlitbě křížové cesty – první skupina ji absolvuje v bazilice s diaprojekcí a druhá se vydá po venkovních zastaveních. Setkání uzavře adorace a svátostné požehnání od 14.30 hod.

Bližší informace naleznete na www.hostyn.cz.

Zaujala Vás tato zpráva? Sdílejte ji a šiřte dál:


 

Diskuze k zprávě

Christnet.eu chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky v rozporu s pravidly diskusí: nadávky, osobní útoky na autora či ostatní komentátory, neucelenost logiky, příliš gramatických chyb, nedostatek konkrétních argumentů k tématu, obecné stížnosti na redakci, opakovaní stejných argumentů, falešné jméno nebo e-mailová adresu pro potvrzení komentáře, VÝKŘIK prostřednictvím velkých písmen, nepodložené argumenty a nepravdy, příliš dlouhé příspěvky, a obecně i příspěvky, které k diskuzi nepřidají nic nového.

Timotej.cz – růžence

Bankovní spojení

Nový účet bez poplatků: 2900316130/2010 Starý účet 267841001/5500 stále platí.

Rubriky

Anketa

Souhlasíte s tím, že církev investuje na burze?
Ano, důležitý je především výnos a bezpečnost investice
12%
 
Ano, ale měla by dbát na etický rozměr investice
55%
 
Ne
29%
 
Nevím
4%
 
(Počet hlasů celkem: 226)