Píšeme nezávisle a otevřeně, jen díky vám.Podpořit Christnet

Christnet.cz nemá finanční prostředky na další provoz. Prosíme, podpořte nás.

Výběr Christnetu / juml / Vlastní zpráva / 29. května 2014 9:45
Christnet.cz nemá finanční prostředky na další provoz. Prosíme, podpořte nás.

Logo magazínu Christnet.cz
Autor: Vít Luštinec

PRAHA, PARDUBICE, HRADEC KRÁLOVÉ, OLOMOUC, BRNO, MILÁN - Magazín Christnet.cz nemá finanční prostředky na další provoz.  Prosíme naše čtenáře: Podpořte nás.

Na obou našich otevřených účtech (RB a FIO) máme v současnosti celkem pouze 3 708 Kč, přičemž ještě dlužíme za zpravodajství ČTK za březen (2154 Kč) a zbývá též doplatit fakturu naší paní účetní za zpracování účetnictví za rok 2013 (3500 Kč). Na provoz našeho portálu potřebujeme v průměru 10 000 Kč měsíčně.

Christnet.cz žije z velké části z vašich darů (reklama tvoří pouze asi 20% našich příjmů). Chcete-li, abychom fungovali i nadále, podpořte, prosíme, naši práci. Snažíme se pro Vás připravovat aktuální zpravodajství a publicistiku. Daří se nám získávat kvalitní a renomované autory. Plánujeme do budoucna regionální zpravodajství, snad již od podzimu. V lednu jsem spustili bezplatnou křesťanskou seznamku.

Nabízíme také archiv starých článků, kterých vyšlo od roku 2000 již několik tisíc. V článcích nebo zprávách můžete vyhledávat i po zadání klíčového slova.

Počítače, na kterých Christnet.cz připravujeme, zpracování fotografií, překlady zpráv, cestovné, připojení k internetu, telefony - to všechno jsou tisícové položky. Peníze jsou pak dále především používány na pokrytí odměn autorům, za práci editorů a redaktorů magazínu a v neposlední řadě i zaplacení souvisejících daní. Významnou platbu představuje zpravodajství ČTK (2154 Kč měsíčně) a celoroční vedení a zpracování účetnictví stojí více než 10 000 Kč.

Děkujeme všem našim čtenářům za dosavadní přízeň a věříme, že nám ji zachováte i nadále.

Zaujala Vás tato zpráva? Sdílejte ji a šiřte dál:


 

Diskuze k zprávě

Christnet.eu chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky v rozporu s pravidly diskusí: nadávky, osobní útoky na autora či ostatní komentátory, neucelenost logiky, příliš gramatických chyb, nedostatek konkrétních argumentů k tématu, obecné stížnosti na redakci, opakovaní stejných argumentů, falešné jméno nebo e-mailová adresu pro potvrzení komentáře, VÝKŘIK prostřednictvím velkých písmen, nepodložené argumenty a nepravdy, příliš dlouhé příspěvky, a obecně i příspěvky, které k diskuzi nepřidají nic nového.

Reklama ETF
Studium IES

Bankovní spojení

Nový účet bez poplatků: 2900316130/2010 Starý účet 267841001/5500 stále platí.

Rubriky

Anketa

Měla by se zrušit veřejnoprávní média - ČT a ČRo?
Rozhodně ano
14%
 
Spíše ano
1%
 
Spíše ne
1%
 
Rozhodně ne
83%
 
Nevím
1%
 
(Počet hlasů celkem: 925)