Píšeme nezávisle a otevřeně, jen díky vám.Podpořit Christnet

Novoroční ekumenická bohoslužba ve sv. Vítu s Taizé

Domácí zpravodajství / juml / apha.cz / 30. prosince 2014 7:03
Novoroční ekumenická bohoslužba ve sv. Vítu s Taizé

Katedrála sv. Víta, Václava a Vojtěcha v Praze
Autor: Wikipedia.org

Praha - Novoroční večer v katedrále sv. Víta, Vojtěcha a Václava bude nesen tradičně v ekumenickém duchu. Dne 1. ledna 2015 v 19.00 hodin zde proběhne Novoroční ekumenická bohoslužba ve znamení evropského setkání mladých Taizé, tzv. Pouti důvěry.

Slavnosti s hudbou komunity Taizé a meditací převora komunity bratra Aloise se zúčastní mladí lidé z různých zemí a čelní představitelé křesťanských církví a Federace židovských obcí. Novoroční ekumenickou bohoslužbu bude přenášet Česká televize. Organizátoři proto vyzývají k včasnému příchodu.

 

Zaujala Vás tato zpráva? Sdílejte ji a šiřte dál:


 

Diskuze k zprávě

Christnet.eu chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky v rozporu s pravidly diskusí: nadávky, osobní útoky na autora či ostatní komentátory, neucelenost logiky, příliš gramatických chyb, nedostatek konkrétních argumentů k tématu, obecné stížnosti na redakci, opakovaní stejných argumentů, falešné jméno nebo e-mailová adresu pro potvrzení komentáře, VÝKŘIK prostřednictvím velkých písmen, nepodložené argumenty a nepravdy, příliš dlouhé příspěvky, a obecně i příspěvky, které k diskuzi nepřidají nic nového.

Timotej.cz – růžence
ETF – pastorační a sociální práce

Bankovní spojení

Podpořte nás přes transparentní účet bez poplatků: 2900316130/2010

Rubriky

Anketa

Jste spokojeni s informováním věřících o hospodaření církve?
Ano
17%
 
Částečně
4%
 
Ne
79%
 
(Počet hlasů celkem: 310)