Píšeme nezávisle a otevřeně, jen díky vám.Podpořit Christnet

Prosíme podpořte provoz redakce magazínu Christnet.cz. Nově i pravidelně přes Darujme.cz

Domácí zpravodajství / kir / Vlastní zpráva / 1. září 2016 10:13
Prosíme podpořte provoz redakce magazínu Christnet.cz. Nově i pravidelně přes Darujme.cz

Logo magazínu Christnet.cz
Autor: Vít Luštinec

PRAHA / HRADEC KRÁLOVÉ / PARDUBICE / JEŠTĚD / MILÁN / NEW YORK - Prosíme podpořte provoz redakce magazínu Christnet.cz prostřednictvím transparentního účtu bez bankovních poplatků č. 2900316130/2010. Na účtu je aktuálně jen něco málo přes pět tisíc korun, které nepokryjí měsíční náklady na provoz. Nově a jednodušším způsobem můžete podpořit provoz portálu i pomocí aplikace Darujme.cz. Děkujeme všem, kdo nás podpořili a podporují. Věříme, že budete i nadále štědří a redaktoři, autoři a další spolupracovníci díky Vám opět dostanou honorář. Jako další možnost podpory Vám nabízíme možnost si u nás objednat reklamu své farnosti nebo jiného projektu.

Omlouváme se všem slušně a neanonymně diskutujícím za omezení diskuzí pod články. Hledáme způsob, jak zajistit vhodnější méně anonymní a kontrolovatelnější systém diskuzí. Není v našich silách diskuze moderovat a ztrácet čas mazáním urážlivých příspěvků v rámci našich dobrovolnických aktivit pro Christnet, které i tak zaberou řadu hodin týdně. 

Diskuze stále běží pod články prezentovanými na facebookovém profilu Christnet.cz. Pravidla Facebooku zakazují vytváření anonymních a falešných profilů. Na Christnet.cz se nám ještě nepodařilo zajistit ověřování pravdivosti identity diskutujících. 

Děkujeme Vám za dosavadní přízeň a věříme, že nám ji zachováte i nadále. Christnet.cz žije především z Vašich darů, příjmy z reklamy tvoří jen malou část našich přijmů. Jedná se o unikátní projekt, který běží již 16 let bez přímé závislosti na žádné existující církvi, nadaci nebo státní instituci.

Největší pomoc? Pravidelný příspěvek

I malý, ale pravidelný příspěvek může výrazně pomoci. Pokud by se našlo alespoň 100 čtenářů, kteří jsou ochotni příspívat na provoz a rozvoj magazínu alespoň 100 korun měsíčně, znamenalo by to pro Christnet.cz pravidelný příjem 10 000 korun. Tedy částku, která  pokryje větší část našeho provozu. Začít můžete už teď, stačí když při darování zaškrtnete možnost Měsíčně

Zaujala Vás tato zpráva? Sdílejte ji a šiřte dál:


 

Diskuze k zprávě

Christnet.eu chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky v rozporu s pravidly diskusí: nadávky, osobní útoky na autora či ostatní komentátory, neucelenost logiky, příliš gramatických chyb, nedostatek konkrétních argumentů k tématu, obecné stížnosti na redakci, opakovaní stejných argumentů, falešné jméno nebo e-mailová adresu pro potvrzení komentáře, VÝKŘIK prostřednictvím velkých písmen, nepodložené argumenty a nepravdy, příliš dlouhé příspěvky, a obecně i příspěvky, které k diskuzi nepřidají nic nového.

Timotej.cz – růžence
Studium IES

Bankovní spojení

Podpořte nás přes transparentní účet bez poplatků: 2900316130/2010

Rubriky

Anketa

Jste spokojeni s informováním věřících o hospodaření církve?
Ano
17%
 
Částečně
4%
 
Ne
79%
 
(Počet hlasů celkem: 350)