Píšeme nezávisle a otevřeně, jen díky vám.Podpořit Christnet

Zeman se účastní zasedání OSN, znovu zve papeže do ČR

Ze světa / / Vlastní zpráva / 21. září 2016 23:43
Zeman se účastní zasedání OSN, znovu zve papeže do ČR

Miloš Zeman
Autor: Wikipedia.org / Creative commons

New York - Ve Spojených státech  začala všeobecná rozprava 71. zasedání Valného shromáždění OSN, Českou republiku zde bude reprezentovat Miloš Zeman mimo jiné také svým středečním projevem zaměřeným na boj s terorismem.

Ještě před zahájením rozpravy Zeman zopakoval prostřednictvím kardinála Pietra Parolina, šéfa vatikánské diplomacie, svoje pozvání římského biskupa do České republiky. Že k pozvání skutečně došlo, potvrdil prostřednictvím twitteru také mluvčí prezidenta Jiří Ovčáček: „Pan prezident opět pozval papeže Františka do ČR.“

Zaujala Vás tato zpráva? Sdílejte ji a šiřte dál:


 

Diskuze k zprávě

Christnet.eu chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky v rozporu s pravidly diskusí: nadávky, osobní útoky na autora či ostatní komentátory, neucelenost logiky, příliš gramatických chyb, nedostatek konkrétních argumentů k tématu, obecné stížnosti na redakci, opakovaní stejných argumentů, falešné jméno nebo e-mailová adresu pro potvrzení komentáře, VÝKŘIK prostřednictvím velkých písmen, nepodložené argumenty a nepravdy, příliš dlouhé příspěvky, a obecně i příspěvky, které k diskuzi nepřidají nic nového.

Timotej.cz – růžence

Bankovní spojení

Nový účet bez poplatků: 2900316130/2010 Starý účet 267841001/5500 stále platí.

Rubriky

Anketa

Měli jste nebo plánujete svatbu v kostele?
ano
75%
 
ne, měli jsme nebo chceme mít civilní obřad
3%
 
jsem singl a svatbu neplánuji
15%
 
uzavřel (a) jsem nebo plánuji registrované partnerství
6%
 
(Počet hlasů celkem: 142)