Silvestrovské setkání komunity Taizé příští rok přivítá Madrid

Ze světa / kir / Proglas.cz / 4. ledna 2018 9:51
Silvestrovské setkání komunity Taizé příští rok přivítá Madrid

Ilustrační foto - setkání mladých v Taizé
Autor: taize.fr

Basilej/Madrid - Bratři z komunity Taizé ve Francii od 70. let zvou mladé křesťany různých denominací, aby přelom roku strávili na setkání v některém z evropských velkých měst. Dvakrát tuto akci hostila Praha. Podle radia Proglas poprvé tuto příležitost příští rok získá hlavní město Španělska.

Pozvání do Madridu tlumočil představený komunity Taizé bratr Alois na 40. evropském setkání, které na Nový rok skončilo ve švýcarské Basileji. Tisíce mladých různých křesťanských církví tam mělo možnost účastnit se workshopů na různá společenská témata, poznávat město i se seznamovat s lidmi v hostitelských farnostech, kde byli poutníci ubytováni.

Zaujala Vás tato zpráva? Sdílejte ji a šiřte dál:


 

Diskuze k zprávě

Christnet.eu chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky v rozporu s pravidly diskusí: nadávky, osobní útoky na autora či ostatní komentátory, neucelenost logiky, příliš gramatických chyb, nedostatek konkrétních argumentů k tématu, obecné stížnosti na redakci, opakovaní stejných argumentů, falešné jméno nebo e-mailová adresu pro potvrzení komentáře, VÝKŘIK prostřednictvím velkých písmen, nepodložené argumenty a nepravdy, příliš dlouhé příspěvky, a obecně i příspěvky, které k diskuzi nepřidají nic nového.

Timotej.cz

 

Bankovní spojení

Nový účet bez poplatků: 2900316130/2010 Starý účet 267841001/5500 stále platí.

Rubriky

Anketa

Jsou vám ve společensko-politických otázkách blízké názory Tomáše Halíka?
Ano
57%
 
Částečně
4%
 
Ne
38%
 
Nevím
1%
 
(Počet hlasů celkem: 846)