Píšeme nezávisle a otevřeně, jen díky vám.Podpořit Christnet

Piťhovo nakladatelství Poustevník vydalo Halíkovu recenzi svatovítského kázání

Domácí zpravodajství / mk / Vlastní zpráva / 31. prosince 2018 17:41
Piťhovo nakladatelství Poustevník vydalo Halíkovu recenzi svatovítského kázání

Obálky knihy Tomáše Halíka v čínštině

Praha - Nakladatelství Poustevník, dosud vydávající výhradně knihy profesora Petra Piťhy, mimořádně vydalo publikaci jiného autora, a to profesora Tomáše Halíka. K této výjimce přistoupilo nakladatelství vzhledem k tomu, že kniha je hlubokou analýzou známého kázání v katedrále.

Zvláštní pozornost věnuje autor jménům, které nově smějí rodiče dávat svým dětem. „Víte,“ říká Tomáš Halík, „já už mám také plné zuby toho, že čeští rodiče po desetiletí dávají svým dětem stále tatáž jména. Jen se podívejte na žebříčky oblíbenosti. Mnou navržený nový systém nabízí řadu možností. Mít vlastní nezaměnitelné jméno zaručí pravou autentičnost každého jedince", dodal pro Christnet Halík.

České vydání bylo ale beznadějně rozebráno, proto nakladatel přístoupil k dotisku v činštině, kde se duel obou profesorů těší také velké popularitě.

 

Zpráva je součástí silvestrovského vydání.

Zaujala Vás tato zpráva? Sdílejte ji a šiřte dál:


 

Diskuze k zprávě

Christnet.eu chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky v rozporu s pravidly diskusí: nadávky, osobní útoky na autora či ostatní komentátory, neucelenost logiky, příliš gramatických chyb, nedostatek konkrétních argumentů k tématu, obecné stížnosti na redakci, opakovaní stejných argumentů, falešné jméno nebo e-mailová adresu pro potvrzení komentáře, VÝKŘIK prostřednictvím velkých písmen, nepodložené argumenty a nepravdy, příliš dlouhé příspěvky, a obecně i příspěvky, které k diskuzi nepřidají nic nového.

Timotej.cz – růžence

Bankovní spojení

Nový účet bez poplatků: 2900316130/2010 Starý účet 267841001/5500 stále platí.

Rubriky

Anketa

Souhlasíte s obnovou mariánského sloupu?
Ano
59%
 
Ano, ale až po dohodě ČBK a ERC
13%
 
Ne
26%
 
Nevím
2%
 
(Počet hlasů celkem: 702)