Píšeme nezávisle a otevřeně, jen díky vám.Podpořit Christnet

Novoroční ekumenická slavnost bude mít téma Naděje

Domácí zpravodajství / kir / ERC / 1. ledna 2019 13:30
Novoroční ekumenická slavnost bude mít téma Naděje

Pozvánka na novoroční ekumenickou slavnost v moderním kostele v Černošicích
Autor: www.ekumenickarada.cz

Černošice - Ekumenická rada církví v ČR, Česká biskupská konference a Sbor Církve bratrské v Černošicích u Prahy zvou na Novoroční ekumenickou slavnost 2019 na téma Naděje, která se bude konat 1. ledna  od 18.00 hodin v moderním kostele Sboru Církve bratrské v Černošicích, ul. Hradecká 2192.

Slavnosti se zúčastní představitelé církví, kázat bude předseda Rady Církve bratrské David Novák. Z důvodů přímého televizního přenosu České televize maji účastníci přijit do 17.45 hodin.

Kostel Církve bratrské v Černošicích je moderní stavbou ve stylu organické architektury. Byl vystavěn v letech 2009–2010 podle návrhu brněnského architekta Zdeňka Fránka. Stavba neslouží pouze obci věřících Církve bratrské, ale poskytuje i prostor pro neformální setkávání různých sociálních a generačních skupin, pořádání koncertů či klub s hlídáním dětí. 

Zaujala Vás tato zpráva? Sdílejte ji a šiřte dál:


 

Diskuze k zprávě

Christnet.eu chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky v rozporu s pravidly diskusí: nadávky, osobní útoky na autora či ostatní komentátory, neucelenost logiky, příliš gramatických chyb, nedostatek konkrétních argumentů k tématu, obecné stížnosti na redakci, opakovaní stejných argumentů, falešné jméno nebo e-mailová adresu pro potvrzení komentáře, VÝKŘIK prostřednictvím velkých písmen, nepodložené argumenty a nepravdy, příliš dlouhé příspěvky, a obecně i příspěvky, které k diskuzi nepřidají nic nového.

Timotej.cz – růžence

Bankovní spojení

Nový účet bez poplatků: 2900316130/2010 Starý účet 267841001/5500 stále platí.

Rubriky

Anketa

Souhlasíte s obnovou mariánského sloupu?
Ano
59%
 
Ano, ale až po dohodě ČBK a ERC
13%
 
Ne
26%
 
Nevím
2%
 
(Počet hlasů celkem: 702)