Brno: ChristNet.eu – centrum křesťanství na českém internetu uvádí nové služby na českém křesťanském internetu.

Nejočekávanější novinkou jsou Diskuze ChristNet.eu (www.christnet.eu/diskuze/), které nabídnou křesťanům možnost diskutovat na webu v přehledném uživatelském prostředí o desítkách témat v kategoriích Teologie, Internet, Společnost a Pokec.  Součástí Diskuzí ChristNet.eu bude i první ryze křesťanský chat v České republice, opět na desítky témat. Takovýto projekt na českém křesťanském internetu dosud nebyl realizován.

„Věříme, že se Diskuze ChristNet.eu stanou místem setkávání, dialogu, zábavy i plodných podnětů pro všechny křesťany v celé  České republice,“ uvedl při této příležitosti prezident sdružení ChristNet.eu Robert Němec.

Další novinkou je zdarma zasílání zpráv vydaných v Magazínu ChristNet.eu (www.christnet.eu) na mobil a e-mail. Každý křesťan tak má možnost – aniž by se musel připojovat na internet – být 24 hodin denně informován o tom, co se děje v křesťanství u nás i ve světě.  ChristNet.eu tak přináší do českého křesťanství nejnovější pokrok. Magazín ChristNet.eu vydává pět až deset zpráv.

Více o této službě najdete na http://christnet.eu/magazin/mag.asp?ostatni=1

Aliance ChristNet.eu (http://christnet.eu/odkazy/aliance.asp) umožňuje křesťanům účinně propagovat na základě synergického efektu své křesťanské stránky a zároveň umožňuje návštěvníkům Odkazů ChristNet.eu (www.christnet.eu/odkazy/) získat přehled o novinkách křesťanském internetu.

„ChristNet.eu chce poskytovat křesťanům v Česku a na Slovensku ty nejlepší a nejpokročilejší internetové služby,“ řekl k těmto novinkám Robert Němec.

ChristNet.eu byl spuštěn 29. února 2000. Od nápadu jej vytvořit až po jeho realizaci uběhlo pouhých 79 dnů. I to je důkazem toho, že na internetu se děje vše velice rychle a že i křesťané se dokáží tomuto tempu přizpůsobit. Za tuto dobu si síť ChtistNet.cz vydobyla 1. – 2. místo v návštěvnosti na českém křesťanském internetu.

Magazín ChristNet.eu se během této doby stal nejnavštěvovanějším křesťanským internetovým magazínem. Jeho posláním je umožnit čtenářům orientaci v dnešním křesťanství. Denně vydává jeden až tři publicistické články a pět až deset zpráv, které přebírá od 5 světových křesťanských tiskových agentur a z vlastní sítě korespondentů.

Odkazy ChristNet.eu jsou největší a v podstatě jediný český křesťanský vyhledávač. V devatenácti přehledných kategoriích nabízejí stovky ověřených křesťanských odkazů.

ChristNet.eu provozuje nezávislé sdružení ChristNet.eu, které není organizačně, majetkově ani personálně vázáno na jakoukoli církevní organizaci nebo jinou křesťanskou skupinu.  Je ekumenického zaměření. Kromě situ ChristNet.eu provozuje site Katolík.cz (www.katolik.cz).

V případě Vašeho zájmu nás prosím neváhejte kontaktovat.

Robert Němec
prezident
sdružení ChristNet.eu

Kontakty pro media:

Robert Němec
prezident sdružení
e-mail: nemec@christnet.eu
telefon: 0604 788 149

Jiří Špaček
Marketing Manager
e-mail: spacek@christnet.eu
telefon: 0603 487 833

Bc. Petr Handlar
1. viceprezident a ředitel divize Katolik.cz
e-mail: handlar@katolik.cz
telefon: 0603 954 528

ChristNet.eu
Vinařská 5/ A1
603 00 Brno

fax: 017/ 356 56 69