Po tuhé zimě, která byla minulý rok, se muž ze Seattlu rozhodl jet na dovolenou na Miami Beach, kde se měl potkat se svojí manželkou, která tam měla  zakončit svoji služební cestu do Minneapolis. Oba se těšili na pěkné počasí a společný čas, který spolu stráví.

Ale na  neštěstí, na letišti se stala chyba a muži řekli, že musí počkat na pozdější let. Zkoušel si stěžovat, ale řekli mu, že to nemá význam a že mohou nastat problémy. Následující den po příchodu do hotelu v Miami zjistil, že v Miami je tak nepříjemné horko, jako byla v Seattlu nepříjemná loňská zima.

Recepční v hotelu mu sdělil, že jeho žena přijede tak, jak byli domluveni. Už nemohl vydržet, jak se ochladí v bazénu, a proto rychle napsal email svojí manželce. Ve spěchu ale udělal chybu v adrese. A tak email přišel do domu jedné starší ženy, jejíž muž, pastor, zemřel den předtím.

Když si truchlící vdova otevřela a přečetla zprávu, vydala ze sebe hrozný výkřik  a padla na zem mrtvá. Její rodina přiběhla za ní do místnosti a přečetli si na monitoru text:

"Nejdražší ženo! Jak víš, odešel jsem včera, ale teprve teď mě zaregistrovali. U vchodu byly nějaké zmatky a moje stížnost byla zamítnuta. Recepční mi potvrdil Tvůj zítřejší příchod. Tvůj milující muž.

PS: Věci nejsou takové, jak jsme mysleli. Budeš velmi překvapená, jaké je tady dole teplo."