Ano, i tento rok vás opět prosíme o vaše finanční dary, abychom udrželi bezproblémový chod našeho webu. Výši příspěvku necháváme na individuálních možnostech každého čtenáře. Námi doporučovaný a nezávazný příspěvek je 2 Kč denně, což dělá asi 60 Kč měsíčně, 720 Kč ročně.

Způsobů, jak můžete na ChristNet.eu přispět, je několik. Nejjednodušším způsobem příspěvku je jednorázový bankovní převod peněz na náš účet 267841001/2400 u eBanky nebo možnost zadání trvalého příkazu k převodu financí. Dále Vám také rádi zašleme na požádání složenku.

Nejčastější námitkou ze strany čtenářů po spuštění kampaně na získání finančních prostředků bývá způsob hospodaření webu ChristNet.eu. V otázce financí zastáváme názor naprosté otevřenosti k našim čtenářům.

Nejenže můžeme komukoliv poslat naše daňové přiznání, ale také všichni naši čtenáři mohou vidět stav financí, a to včetně platů redaktorů, editorů a korektorů. V případě jakýchkoli nejasností jsme ochotni je okamžitě komukoli objasnit.

Počet čtenářů se zdvojnásobil
Portál ChristNet.eu velice těší zájem čtenářů, jejichž počet se oproti minulému roku zdvojnásobil. Vyplývá to z měření službou Navrcholu.cz a Auditorka.cz.

Snažíme se proto v Magazínu ChristNet.eu neustále zlepšovat a rozšiřovat pestrost zveřejněných příspěvků. V nedávné době jsme též oslovili mnoho známých osobností z křesťanského světa, kteří nám do budoucna přislíbili spolupráci.
 
Za naše dárce se modlíme
Samozřejmě, že dobré fungování webu bude pro Vás tou nejlepší odměnou. Jsme také rádi za každého člověka, který se za zdar naší práce modlí. Proto i my se snažíme za každého dobrodince v modlitbě pamatovat a děkovat.