Píšeme nezávisle a otevřeně, jen díky vám.Podpořit Christnet

Domácí zpravodajství

Duka poslal děkovný dopis Roithové a Fischerovi

dominikduka.cz / 22. 1. 2013 16:42

Pražský arcibiskup a předseda České biskupské konference kardinál Dominik Duka OP zaslal v minulém týdnu pozdravný dopis neúspěšným prezidentským kandidátům Zuzaně Roithové a Janu Fischerovi. Děkuje jim za jejich postoje a za připomínání hodnot, které jsou blízké křesťanství.

Domácí zpravodajství

Duka, Vlk i řada protestantů se společně modlili

cb.cz/red / 21. 1. 2013 21:40

Duka, Vlk i řada protestantů se společně modlili Dnes večer (v pondělí 21. ledna) se ve Sboru Církve bratrské v Praze 1 konalo ekumenické shromáždění v rámci Týdne modliteb za jednotu křesťanů. Zúčastnili se ho představitelé prakticky všech našich křesťanských církví.

Ze světa

Obama s rodinou před inaugurací zamířil do kostela

ČTK / 21. 1. 2013 17:56

Obama s rodinou před inaugurací zamířil do kostela Americký prezident Barack Obama před dnešním slavnostním uvedením do úřadu zamířil ve Washingtonu s rodinou a viceprezidentem Joem Bidenem do episkopálního kostela svatého Jana.

Domácí zpravodajství

Prosíme podpořte provoz redakce Magazinu ChristNet.cz

Vlastní zpráva / 21. 1. 2013 0:01

Prosíme podpořte provoz redakce Magazinu ChristNet.cz Prosíme podpořte provoz redakce Magazinu ChristNet.cz prostřednictvím transparentního účtu bez bankovních poplatků.  Děkujeme všem, kdo nás podpořili a podporují. Věříme, že budete i nadále štědří a redaktoři, autoři a další spolupracovníci díky Vám opět dostanou honorář. Jako další možnost podpory Vám nabízíme možnost si u nás objednat reklamu své farnosti nebo jiného projektu.

Domácí zpravodajství

Výnos tříkrálové sbírky je v olomoucké arcidiecézi podobný loňsku

ČTK / 20. 1. 2013 14:11

Výnos letošní tříkrálové sbírky v olomoucké arcidiecézi se bude podobat tomu loňskému. Vyplývá to z předběžných výsledků jednotlivých charit. Loni lidé z Olomouckého a Zlínského kraje věnovali na pomoc potřebným přes 21 milionů korun. Dosud pracovníci charity sečetli zhruba 20,6 milionů korun, pět procent kasiček však ještě zbývá.

Článek měsíce

Polarizace v katolické církvi

David Peroutka / 16. 3. 2024

Kraje

Studium IES
Timotej.cz

Bankovní spojení

Podpořte nás přes transparentní účet bez poplatků: 2900316130/2010

QR platba – Podpořte magazín Christnet.eu

Rubriky

Anketa

Obáváte se negativního vlivu umělé inteligence?
Ano
52%
 
Spíše ano
26%
 
Ne
19%
 
Nevím
2%
 
(Počet hlasů celkem: 42)