Píšeme nezávisle a otevřeně, jen díky vám.Podpořit Christnet

Paroubek se zúčastní velikonoční bohoslužby v Jílovém u Prahy

Archiv zpráv / juml / Vlastní zpráva / 14. dubna 2006 2:00

Praha - Předseda vlády ČR Jiří Paroubek se na Velikonoční pondělí, 17. dubna 2006, zúčastní bohoslužby náboženské obce Církve československé husitské v Jílovém u Prahy.
Oznámil to dnes tiskový odbor vlády.

V jeho zprávě se dále uvádí, že liturgii bude vysluhovat Lubomír Polinský, farář tamní husitské náboženské obce. Bohoslužba se bude konat v kostele sboru, v Husově ulici č. 302, od 9 hodin.

Jiří Paroubek je členem Církve československé husitské. Nedávno v televizní diskusi prohlásil, že je prvním českým premiérem, který chodí do kostela. Jak již Magazín ChristNet informoval, v březnovém rozhovoru pro MFD uvedl, že pro svoji práci má "poslání od nějaké nejvyšší bytosti."


Zaujala Vás tato zpráva? Sdílejte ji a šiřte dál:


 

Přispět nám můžete i v kryptoměnách:

Bitcoin

Ethereum

Litecoin

Související zprávy a články


Diskuze k zprávě

Christnet.eu chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky v rozporu s pravidly diskusí: nadávky, osobní útoky na autora či ostatní komentátory, neucelenost logiky, příliš gramatických chyb, nedostatek konkrétních argumentů k tématu, obecné stížnosti na redakci, opakovaní stejných argumentů, falešné jméno nebo e-mailová adresu pro potvrzení komentáře, VÝKŘIK prostřednictvím velkých písmen, nepodložené argumenty a nepravdy, příliš dlouhé příspěvky, a obecně i příspěvky, které k diskuzi nepřidají nic nového.

Timotej.cz
Timotej.cz – růžence

Bankovní spojení

Podpořte nás přes transparentní účet bez poplatků: 2900316130/2010

Přispět nám můžete i v kryptoměnách:

Bitcoin

Ethereum

Litecoin

Rubriky

Anketa

Jste spojeni s volbou nového pražského arcibiskupa?
Ano
25%
 
Spíše ano, mohlo to být horší
18%
 
Nelíbí se mi neprůhlednost rozhodování
13%
 
Ne
43%
 
(Počet hlasů celkem: 228)