Píšeme nezávisle a otevřeně, jen díky vám.Podpořit Christnet

Děkujeme Vám za předvánoční podporu Magazínu ChristNet.cz

Archiv zpráv / kir / Vlastní zpráva / 21. prosince 2012 1:00

Praha - Na našem novém účtu bez poplatků číslo  2900316130/2010  se během prosince shromáždilo přes deset tisíc korun od přímých dárců. Děkujeme a vážíme si Vaší podpory! S Vaší pomocí tak mohla být vyplacena cca. polovina dlužných honorářů za období do konce listopadu tohoto roku.

 Provoz Magazínu ChristNet.cz stojí v průměru 8- 10 000,-Kč měsíčně a aktuálně platíme navíc za přípravu nového vzhledu portálu a za práci účetní. Nový "kabát" webu bude funkční od začátku ledna.

Náklady redakce portálu ChristNet.cz jsou z velké části hrazeny z Vašich darů, a proto Vám děkujeme, že podporujete naši práci. Chceme pro Vás připravovat kvalitní aktuální zpravodajství a publicistiku. Snažíme se psát otevřeně a dávat prostor všem stranám. K jakemukoliv článku nám můžete napsat svůj názor či poslat svoji reakci.

Peníze jsou především používány na pokrytí odměn za práci editorů a redaktorů Magazínu, na účetní a grafické práce a na platbu za zpravodajství ČTK. Dárcům můžeme vystavit potvrzení pro odpis z daní.

Zaujala Vás tato zpráva? Sdílejte ji a šiřte dál:


 

Přispět nám můžete i v kryptoměnách:

Bitcoin

Ethereum

Litecoin

Související zprávy a články


Diskuze k zprávě

Christnet.eu chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky v rozporu s pravidly diskusí: nadávky, osobní útoky na autora či ostatní komentátory, neucelenost logiky, příliš gramatických chyb, nedostatek konkrétních argumentů k tématu, obecné stížnosti na redakci, opakovaní stejných argumentů, falešné jméno nebo e-mailová adresu pro potvrzení komentáře, VÝKŘIK prostřednictvím velkých písmen, nepodložené argumenty a nepravdy, příliš dlouhé příspěvky, a obecně i příspěvky, které k diskuzi nepřidají nic nového.

Timotej.cz
Ozvuk

Bankovní spojení

Podpořte nás přes transparentní účet bez poplatků: 2900316130/2010

Přispět nám můžete i v kryptoměnách:

Bitcoin

Ethereum

Litecoin

Rubriky

Anketa

Měl by papež František navštívit Ukrajinu?
Ano, co nejdříve
66%
 
Ano, ale až bude po válce
8%
 
Ne
22%
 
Nevím
4%
 
(Počet hlasů celkem: 78)