Píšeme nezávisle a otevřeně, jen díky vám.Podpořit Christnet

Papež usiluje o zefektivnění a integraci vatikánských médií

Ze světa / MiH / Radiovaticana.cz / 20. prosince 2013 10:34
Papež usiluje o zefektivnění a integraci vatikánských médií

Ilutrační foto: Svatopetrské náměstí ve Vatikánu
Autor: Wikipedia.org / Francois Malan / Wikipedia Commons

Vatikán - Komise, kterou papež František pověřil studiem ekonomicko-administrativních struktur Apoštolského stolce, vybrala v konkursním řízení firmu McKinsey & Company, jejímž úkolem bude poskytnout poradenství týkající se integrace všech vatikánských sdělovacích prostředků, aby ve spolupráci s vedením jednotlivých médií, tedy deníku L´Osservatore Romano, Vatikánského rozhlasu a Vatikánského televizního centra bylo dosaženo jejich větší funkčnosti, účinnosti a modernosti.

Poradenský projekt má Papežské komisi poskytnout informace, které budou předány papeži. Komise současně vytyčuje případné účetní procedury všech institucí Svatého stolce podle mezinárodních standardů. Pro spolupráci na tomto úkolu byl vybrán mezinárodní institut KPMG.

Zaujala Vás tato zpráva? Sdílejte ji a šiřte dál:


 

Přispět nám můžete i v kryptoměnách:

Bitcoin

Ethereum

Litecoin

Diskuze k zprávě

Christnet.eu chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky v rozporu s pravidly diskusí: nadávky, osobní útoky na autora či ostatní komentátory, neucelenost logiky, příliš gramatických chyb, nedostatek konkrétních argumentů k tématu, obecné stížnosti na redakci, opakovaní stejných argumentů, falešné jméno nebo e-mailová adresu pro potvrzení komentáře, VÝKŘIK prostřednictvím velkých písmen, nepodložené argumenty a nepravdy, příliš dlouhé příspěvky, a obecně i příspěvky, které k diskuzi nepřidají nic nového.

Timotej.cz
Ozvuk

Bankovní spojení

Podpořte nás přes transparentní účet bez poplatků: 2900316130/2010

Přispět nám můžete i v kryptoměnách:

Bitcoin

Ethereum

Litecoin

Rubriky

Anketa

Jste spojeni s volbou nového pražského arcibiskupa?
Ano
31%
 
Spíše ano, mohlo to být horší
13%
 
Nelíbí se mi neprůhlednost rozhodování
7%
 
Ne
49%
 
(Počet hlasů celkem: 743)