Píšeme nezávisle a otevřeně, jen díky vám.Podpořit Christnet
Christnet

Seehofer: Křesťanské kříže v bavorských třídách a úřadech zůstanou

Ze světa / juml / idea.de / 10. června 2014 9:50
Seehofer: Křesťanské kříže v bavorských třídách a úřadech zůstanou

Bavorský premiér Horst Seehofer
Autor: PR

Hesselberg (Bavorsko) - Základem mravního řádu v Bavorsku zůstane i nadále křesťanská víra. Zdůraznil to bavorský premiér Horst Seehofer (CSU) při evangelickém Bavorském Kirchentagu (církevním setkání). Akce s hlavním mottem „Sůl země“ se konala na letniční pondělí  v bavorském Hesselbergu a zúčastnilo se jí 10 tisíc lidí.

„Jsme již po staletí křesťanskou zemí a chceme jí také zůstat – při všem respektu k muslimům a dalším náboženským společenstvím,“ řekl křesťanskosociální politik. Proto také v Bavorsku zůstanou kříže na vrcholcích hor, ve školních třídách a také na úřadech.

Premiér vyjádřil své předvědčení, že Bavorsko se rozvíjí tak pozitivně právě díky svému křesťanskému charakteru. „Žádná společnost nemůže vzkvétat, pokud nestojí na jasném hodnotovém fundamentu,“ shrnul  Seehofer své 40leté zkušenosti v politice.

Zaujal Vás tento článek? Sdílejte ho a šiřte dál:


 

Přispět nám můžete i v kryptoměnách:

Bitcoin

Ethereum

Litecoin

Diskuze k zprávě

Christnet.eu chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky v rozporu s pravidly diskusí: nadávky, osobní útoky na autora či ostatní komentátory, neucelenost logiky, příliš gramatických chyb, nedostatek konkrétních argumentů k tématu, obecné stížnosti na redakci, opakovaní stejných argumentů, falešné jméno nebo e-mailová adresu pro potvrzení komentáře, VÝKŘIK prostřednictvím velkých písmen, nepodložené argumenty a nepravdy, příliš dlouhé příspěvky, a obecně i příspěvky, které k diskuzi nepřidají nic nového.

Studium IES
Timotej.cz

Bankovní spojení

Podpořte nás přes transparentní účet bez poplatků: 2900316130/2010

QR platba – Podpořte magazín Christnet.eu

Rubriky

Anketa

Obáváte se negativního vlivu umělé inteligence?
Ano
49%
 
Spíše ano
19%
 
Ne
28%
 
Nevím
4%
 
(Počet hlasů celkem: 163)