Píšeme nezávisle a otevřeně, jen díky vám.Podpořit Christnet

V centru Prahy se opět uskuteční velkopáteční happening

Domácí zpravodajství / juml / red. / 25. března 2016 9:32
V centru Prahy se opět uskuteční velkopáteční happening

Ilustrační foto - Velkopáteční happening na pěší zóně v Praze v roce 2013
Autor: ctenibible.cz

Praha - Nadační fond Bible 21 kolem biblického překladatele a pastora Alexandra Fleka i letos pořádá v centru Prahy již tradiční velkopáteční happening.

Letošní happening chce poselství Velkého pátku reflektovat ve světle současného dění. Kříž, šibenice, barelové pumy nebo sebevražedné atentáty – tam všude s člověkem umírá i Bůh, píše se v tiskové zprávě.

Začátek bude v  15:00 u chrámu sv. Mikuláše na Staroměstském náměstí sdílením chleba a vína. Pašijový průvod se čtením evangelijních textů a smuteční kapelou pak projde Celetnou ulicí na Příkopy, Můstek, Národní třídu a Perštýn.

Na průvod naváže v 18:00 hod. projekce filmu Evangelium sv. Matouše (1964, režie P. Pasolini) v klubu Zázemí (Bartolomějská 13, vstup volný).

Zaujala Vás tato zpráva? Sdílejte ji a šiřte dál:


 

Přispět nám můžete i v kryptoměnách:

Bitcoin

Ethereum

Litecoin

Diskuze k zprávě

Christnet.eu chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky v rozporu s pravidly diskusí: nadávky, osobní útoky na autora či ostatní komentátory, neucelenost logiky, příliš gramatických chyb, nedostatek konkrétních argumentů k tématu, obecné stížnosti na redakci, opakovaní stejných argumentů, falešné jméno nebo e-mailová adresu pro potvrzení komentáře, VÝKŘIK prostřednictvím velkých písmen, nepodložené argumenty a nepravdy, příliš dlouhé příspěvky, a obecně i příspěvky, které k diskuzi nepřidají nic nového.

Timotej-03

Bankovní spojení

Podpořte nás přes transparentní účet bez poplatků: 2900316130/2010

Přispět nám můžete i v kryptoměnách:

Bitcoin

Ethereum

Litecoin

Rubriky

Anketa

Setkali jste se ve svém okolí s násilím vůči ženám?
Ano, sama jsem měla špatnou zkušenost
19%
 
Ano, v mém blízkém okolí
29%
 
Ne
50%
 
Nevzpomínám si
2%
 
(Počet hlasů celkem: 163)