Píšeme nezávisle a otevřeně, jen díky vám.Podpořit Christnet
Christnet

LN: Kardinál Vlk strávil konec roku kvůli srdci v nemocnici

Domácí zpravodajství / kir / Vlastní zpráva / 2. ledna 2017 15:17
LN: Kardinál Vlk strávil konec roku kvůli srdci v nemocnici

Kardinál Miloslav Vlk
Autor: Christnet.cz / Vít Luštinec

Praha - Kardinál a bývalý pražský arcibiskup Miloslav Vlk strávil konec uplynulého roku v nemocnici, lékaři rozhodli o jeho hospitalizaci kvůli srdečním potížím, píše dnes server Lidovky.cz, který uvádí i více podrobností o zdravotním stavu emeritního pražského arcibiskupa.

Kardinál zrušil svůj veškerý vánoční program. Současně si na první polovinu ledna naplánoval volno, aby se mohl v klidu doléčit. 

"Děkuji za všechny vaše modlitby, přání zdraví, výrazy jednoty, solidarity, nabídky konkrétní pomoci - duchovní hra vzájemné bratrské lásky, velký dar do nového roku! Děkuji všem a přeji, aby se k vám láska podle zákona proudění lásky bohatě a brzy vrátila. ´Kdo zůstává v lásce, zůstává v Bohu a Bůh zůstává v něm...´ Přeji tuto plnost života, ve které můžeme prožívat stálé Vánoce. Rekonvalescence ještě trochu potrvá", napsal Vlk na svém webu www.kardinal.cz.

Zaujal Vás tento článek? Sdílejte ho a šiřte dál:


 

Přispět nám můžete i v kryptoměnách:

Bitcoin

Ethereum

Litecoin

Diskuze k zprávě

Christnet.eu chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky v rozporu s pravidly diskusí: nadávky, osobní útoky na autora či ostatní komentátory, neucelenost logiky, příliš gramatických chyb, nedostatek konkrétních argumentů k tématu, obecné stížnosti na redakci, opakovaní stejných argumentů, falešné jméno nebo e-mailová adresu pro potvrzení komentáře, VÝKŘIK prostřednictvím velkých písmen, nepodložené argumenty a nepravdy, příliš dlouhé příspěvky, a obecně i příspěvky, které k diskuzi nepřidají nic nového.

Studium IES
Timotej.cz

Bankovní spojení

Podpořte nás přes transparentní účet bez poplatků: 2900316130/2010

QR platba – Podpořte magazín Christnet.eu

Rubriky

Anketa

Jsou vám sympatické cíle německé Synodální cesty?
Ano
48%
 
Spíše ano
2%
 
Ne, je příliš radikální
15%
 
Synodální proces vůbec nepodporuji
35%
 
(Počet hlasů celkem: 281)