Píšeme nezávisle a otevřeně, jen díky vám.Podpořit Christnet
Christnet

Ekumenická rada cíkví pořádá seminář o roli křesťanských médií v dnešní společnosti

Kraje: Praha / kir / ekumenickarada.cz / 9. března 2017 10:27
Ekumenická rada cíkví pořádá seminář o roli křesťanských médií v dnešní společnosti

Plakát Studijního dne ERC
Autor: www.ekumenickarada.cz

Praha -
Ve čtvrtek 11. května proběhne v pražském charitním školicím středisku Marianeum (Máchova 7, Praha 2) 20. studijní den ERC na téma „Proti proudu?“ s podtitulem: Role křesťanských médií v dnešní společnosti.
Na dané téma se nejprve podívají svým úhlem pohledu 4 lidé pohybující se ve světě mediální teorie i praxe, po obědě potom bude následovat panelová diskuse s přednášejícími moderovaná Petrem Vaďurou.
V dopoledních blocích vystoupí zástupci Církve adventistů sedmého dne (on-line projekty), Martina Dobosiová z českobudějovické univerzity, Veronika Sedláčková z Českého rozhlasu a Jan Váně z plzeňské univerzity.
Více informací a přihlášky najdete na www.ekumenickarada.cz
 
Konferenční poplatek je 300 Kč a zahrnuje pro všechny přihlášené včetně oběda. Pro zájemce z řad studentů je možná registrace za 100 Kč bez stravování. Termín registrace je do 30. dubna.
 
 

Zaujal Vás tento článek? Sdílejte ho a šiřte dál:


 

Přispět nám můžete i v kryptoměnách:

Bitcoin

Ethereum

Litecoin

Diskuze k zprávě

Christnet.eu chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky v rozporu s pravidly diskusí: nadávky, osobní útoky na autora či ostatní komentátory, neucelenost logiky, příliš gramatických chyb, nedostatek konkrétních argumentů k tématu, obecné stížnosti na redakci, opakovaní stejných argumentů, falešné jméno nebo e-mailová adresu pro potvrzení komentáře, VÝKŘIK prostřednictvím velkých písmen, nepodložené argumenty a nepravdy, příliš dlouhé příspěvky, a obecně i příspěvky, které k diskuzi nepřidají nic nového.

Timotej.cz
Studium IES

Bankovní spojení

Podpořte nás přes transparentní účet bez poplatků: 2900316130/2010

QR platba – Podpořte magazín Christnet.eu

Rubriky

Anketa

Obáváte se negativního vlivu umělé inteligence?
Ano
48%
 
Spíše ano
18%
 
Ne
30%
 
Nevím
4%
 
(Počet hlasů celkem: 178)