Píšeme nezávisle a otevřeně, jen díky vám.Podpořit Christnet

Předseda ERC Daniel Fajfr navštívil Vatikán

Ze světa / juml / ekumenickarada.cz / 7. června 2017 11:38
Předseda ERC Daniel Fajfr navštívil Vatikán

Předseda ERC Daniel Fajfr se zdraví s papežem
Autor: ekumenickarada.cz

Vatikán/Praha - Předseda ERC v ČR Daniel Fajfr vykonal ve dnech 30. 5. až 2. 6.  služební cestu do Vatikánu. Státní delegaci vedl náměstek ministra zdravotnictví Tom Philipp  a náměstek ministra zahraničí Václav Kolaja.

Křesťanskou část výpravy reprezentoval kardinál Dominik Duka. Předseda se zúčastnil společného jednání se zástupci českého velvyslanectví ve Vatikánu ve věci kandidatury na pořádání Světového dne mládeže v Praze v roce 2022. Účelem návštěvy Vatikánu bylo také pozvání papeže Františka do ČR a předání obrazu Lidické madony u příležitosti 75. výročí vypálení Lidic. Účastnil se také dvou bohoslužeb, kterým předsedal kardinál Pietro Parolin a kardinál Dominik Duka.

 

Zaujala Vás tato zpráva? Sdílejte ji a šiřte dál:


 

Přispět nám můžete i v kryptoměnách:

Bitcoin

Ethereum

Litecoin

Diskuze k zprávě

Christnet.eu chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky v rozporu s pravidly diskusí: nadávky, osobní útoky na autora či ostatní komentátory, neucelenost logiky, příliš gramatických chyb, nedostatek konkrétních argumentů k tématu, obecné stížnosti na redakci, opakovaní stejných argumentů, falešné jméno nebo e-mailová adresu pro potvrzení komentáře, VÝKŘIK prostřednictvím velkých písmen, nepodložené argumenty a nepravdy, příliš dlouhé příspěvky, a obecně i příspěvky, které k diskuzi nepřidají nic nového.

Timotej.cz
Ozvuk

Bankovní spojení

Podpořte nás přes transparentní účet bez poplatků: 2900316130/2010

Přispět nám můžete i v kryptoměnách:

Bitcoin

Ethereum

Litecoin

Rubriky

Anketa

Měl by papež František navštívit Ukrajinu?
Ano, co nejdříve
69%
 
Ano, ale až bude po válce
6%
 
Ne
18%
 
Nevím
7%
 
(Počet hlasů celkem: 365)