Píšeme nezávisle a otevřeně, jen díky vám.Podpořit Christnet
Christnet

Prosíme podpořte magazín Christnet.eu. Dáváme prostor většinovému pohledu i názoru menšin

Výběr Christnetu / kir / Vlastní zpráva / 2. října 2017 12:58
Prosíme podpořte magazín Christnet.eu. Dáváme prostor většinovému pohledu i názoru menšin

Logo portálu Christnet
Autor: Christnet.eu / Vít Luštinec

Česká republika - Prosíme podpořte provoz magazínu Christnet prostřednictvím transparentního účtu bez bankovních poplatků č. 2900316130/2010. Na účtu je aktuálně necelých třista korun, které nepokryjí měsíční náklady na provoz. Nově a jednodušším způsobem můžete podpořit provoz portálu i pomocí aplikace Darujme.cz (omlouváme se, systém aktuálně nefunguje, bude brzy obnoven, prosíme využijte jako způsob podpory přímý bankovní převod).

Projekt běží již 17 let bez přímé závislosti na žádné existující církvi, nadaci nebo státní instituci. Sledovat nás můžete i na facebookovém profilu, který má již přes dva tisíce příznivců. V záři jsme pro Vás připravili řadu kvalitních autorských článků i překladů zahraničních autorů. Sledujeme dění v církvích i ve společnosti v  aktuálním zpravodajství a dáváme prostor všem stranám, většinovému pohledu i názoru menšin.

Cílem spolku Christnet je poskytovat kvalitní a nezávislé zpravodajství o dění v církvích a náboženských společnostech a o jejich působení ve společnosti. Redakce portálu Christnet.eu pojímá žurnalistiku jako veřejnou službu, a ne jako komerční projekt, jehož cílem je maximalizace zisku. Většina finančních zdrojů pochází z darů čtenářů, menší část příjmů tvoří reklama. Za dar je možné vystavit potvrzení pro odpis z daňového základu.

Na konci minulého roku se magazín Christnet přesunul z domény Christnet.cz na novou domenu Christnet.eu, která je registrovaná na spolek Christnet.  Děkujeme za sdílení informace o nové adrese portálu. Staré články naleznete jednoduchým přepisem v koncovce adresy (cz - eu).

Zaujal Vás tento článek? Sdílejte ho a šiřte dál:


 

Přispět nám můžete i v kryptoměnách:

Bitcoin

Ethereum

Litecoin

Diskuze k zprávě

Christnet.eu chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky v rozporu s pravidly diskusí: nadávky, osobní útoky na autora či ostatní komentátory, neucelenost logiky, příliš gramatických chyb, nedostatek konkrétních argumentů k tématu, obecné stížnosti na redakci, opakovaní stejných argumentů, falešné jméno nebo e-mailová adresu pro potvrzení komentáře, VÝKŘIK prostřednictvím velkých písmen, nepodložené argumenty a nepravdy, příliš dlouhé příspěvky, a obecně i příspěvky, které k diskuzi nepřidají nic nového.

Studium IES
Timotej.cz

Bankovní spojení

Podpořte nás přes transparentní účet bez poplatků: 2900316130/2010

QR platba – Podpořte magazín Christnet.eu

Rubriky

Anketa

Jsou vám sympatické cíle německé Synodální cesty?
Ano
52%
 
Spíše ano
2%
 
Ne, je příliš radikální
20%
 
Synodální proces vůbec nepodporuji
26%
 
(Počet hlasů celkem: 93)