Píšeme nezávisle a otevřeně, jen díky vám.Podpořit Christnet
Christnet

Evangelická Diakonie slaví třicáté narozeniny

Domácí zpravodajství / kir / e-cirkev.cz / 20. června 2019 15:10
Evangelická Diakonie slaví třicáté narozeniny

Koncert na oslavu výročí v pražské Křižovatce
Autor: facebookový profil Diakonie ČCE

Praha - Slavnostní setkání k třicetinám Diakonie Českobratrské církve začíná dnes od 15 hodin v Praze v kostele U Salvátora. Slavnost, hudba, rozhovory, zamyšlení a projekce..., to vše je podle pořadatelů věnované nejen minulosti, ale také přítomnosti a budoucnosti Diakonie ČCE. Vrcholem dnešních oslav bude koncert v pražské Křižovatce.

Zváni jsou zaměstnanci, klienti, dobrovolníci, přátelé Diakonie a všichni, kdo chtějí narozeniny Diakonie společně oslavit. Moderuje Jan Sklenář, orchestr Konzervatoře Evangelické akademie Olomouc řídí Ladislav Moravetz, scénář a režie Hana Mikolášková. 

Pomoc má v Diakonii mnoho tváří, stejně tak oslavy třiceti diakonických let. Připomínka výročí bude probíhat celý rok. Podrobnosti jsou uvedeny na webu www.diakonie30.cz.

Zaujal Vás tento článek? Sdílejte ho a šiřte dál:


 

Přispět nám můžete i v kryptoměnách:

Bitcoin

Ethereum

Litecoin

Diskuze k zprávě

Christnet.eu chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky v rozporu s pravidly diskusí: nadávky, osobní útoky na autora či ostatní komentátory, neucelenost logiky, příliš gramatických chyb, nedostatek konkrétních argumentů k tématu, obecné stížnosti na redakci, opakovaní stejných argumentů, falešné jméno nebo e-mailová adresu pro potvrzení komentáře, VÝKŘIK prostřednictvím velkých písmen, nepodložené argumenty a nepravdy, příliš dlouhé příspěvky, a obecně i příspěvky, které k diskuzi nepřidají nic nového.

Studium IES
Timotej.cz

Bankovní spojení

Podpořte nás přes transparentní účet bez poplatků: 2900316130/2010

QR platba – Podpořte magazín Christnet.eu

Rubriky

Anketa

Jsou vám sympatické cíle německé Synodální cesty?
Ano
48%
 
Spíše ano
2%
 
Ne, je příliš radikální
15%
 
Synodální proces vůbec nepodporuji
35%
 
(Počet hlasů celkem: 281)