Píšeme nezávisle a otevřeně, jen díky vám.Podpořit Christnet
Christnet

Píšeme jen díky vaší podpoře

Výběr Christnetu / red / Vlastní zpráva / 4. dubna 2020 0:08
Píšeme jen díky vaší podpoře

Ilustrační foto
Autor: Unsplash.com / Glenn Carstens-Peters

Česká republika - Vaše pomoc a zájem jsou rozhodující pro další nezávislé fungování magazínu Christnet.eu. Prosíme podpořte naší činnost finančním darem, jakkákoliv částka je pro budoucnost projektu důležitá. I nadále chceme vytvářet nezávislé a jedinečné zpravodajství dostupné pro všechny.

Jak Christnet.eu podpořit?

Převodem libovolné částky na náš transparentní účet bez bankovních poplatků: 2900316130/2010. Další možností je převodem, nebo kartou pomocí aplikace Darujme.cz, kterou najdete na konci každého článku a zprávy.

Největší pomoc? Pravidelný příspěvek!

I malý, ale pravidelný příspěvek může výrazně pomoci. Pokud by se našlo alespoň 200 čtenářů, kteří jsou ochotni přispívat na provoz a rozvoj magazínu alespoň 150 korun měsíčně, znamenalo by to pro portál Christnet pravidelný příjem 30 000 korun. Tedy částku, která pokryje větší část našeho provozu.

Kdo jsme?

Cílem spolku Christnet je poskytovat kvalitní a nezávislé zpravodajství o dění v církvích a náboženských společnostech a o jejich působení ve společnosti. Redakce pojímá žurnalistiku jako veřejnou službu. Magazín Christnet.eu je nekomerční a neziskový projekt. Za dar je možné vystavit potvrzení pro odpis z daňového základu.

Zaujal Vás tento článek? Sdílejte ho a šiřte dál:


 

Přispět nám můžete i v kryptoměnách:

Bitcoin

Ethereum

Litecoin

Diskuze k zprávě

Christnet.eu chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky v rozporu s pravidly diskusí: nadávky, osobní útoky na autora či ostatní komentátory, neucelenost logiky, příliš gramatických chyb, nedostatek konkrétních argumentů k tématu, obecné stížnosti na redakci, opakovaní stejných argumentů, falešné jméno nebo e-mailová adresu pro potvrzení komentáře, VÝKŘIK prostřednictvím velkých písmen, nepodložené argumenty a nepravdy, příliš dlouhé příspěvky, a obecně i příspěvky, které k diskuzi nepřidají nic nového.

Studium IES
Timotej.cz

Bankovní spojení

Podpořte nás přes transparentní účet bez poplatků: 2900316130/2010

QR platba – Podpořte magazín Christnet.eu

Rubriky

Anketa

Obáváte se negativního vlivu umělé inteligence?
Ano
48%
 
Spíše ano
19%
 
Ne
29%
 
Nevím
4%
 
(Počet hlasů celkem: 177)