Píšeme nezávisle a otevřeně, jen díky vám.Podpořit Christnet
Christnet

Papež František telefonoval Joe Bidenovi

Ze světa / juml / Radiovaticana.cz / 14. listopadu 2020 12:39
Papež František telefonoval Joe Bidenovi

Papež František a zvolený prezident Joe Biden
Autor: Joebiden.com

Vatikán/Washington - Ředitel Tiskového střediska Svatého stolce, Matteo Bruni, potvrdil, že papež František ve čtvrtek telefonicky hovořil s Joem Bidenem. Telefonát následuje po gratulaci Biskupské konference USA „druhému katolickému prezidentovi v dějinách země“.

Podle prohlášení volebního týmu Biden-Harris poděkoval Joe Biden „Jeho Svatosti za požehnání a blahopřání“ a „ocenil papežovo vůdčí postavení v podpoře míru, smíření a společných mezilidských vztahů ve světě“. Dále vyjádřil přání spolupracovat s papežem Františkem „na základě společné víry v důstojnost a rovnost všech lidí v záležitostech, jakými jsou pozornost vůči vyřazovaným a chudým lidem, klimatické krize, přijímání a integrace migrantů a uprchlíků v našich společnostech“.

Zaujal Vás tento článek? Sdílejte ho a šiřte dál:


 

Přispět nám můžete i v kryptoměnách:

Bitcoin

Ethereum

Litecoin

Diskuze k zprávě

Christnet.eu chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky v rozporu s pravidly diskusí: nadávky, osobní útoky na autora či ostatní komentátory, neucelenost logiky, příliš gramatických chyb, nedostatek konkrétních argumentů k tématu, obecné stížnosti na redakci, opakovaní stejných argumentů, falešné jméno nebo e-mailová adresu pro potvrzení komentáře, VÝKŘIK prostřednictvím velkých písmen, nepodložené argumenty a nepravdy, příliš dlouhé příspěvky, a obecně i příspěvky, které k diskuzi nepřidají nic nového.

Studium IES
Timotej.cz

Bankovní spojení

Podpořte nás přes transparentní účet bez poplatků: 2900316130/2010

QR platba – Podpořte magazín Christnet.eu

Rubriky

Anketa

Obáváte se negativního vlivu umělé inteligence?
Ano
49%
 
Spíše ano
28%
 
Ne
20%
 
Nevím
3%
 
(Počet hlasů celkem: 39)