Píšeme nezávisle a otevřeně, jen díky vám.Podpořit Christnet

Magazín Christnet.eu můžete podpořit i kryptoměnami Bitcoin, Ethereum a Litecoin

Domácí zpravodajství / vlu / Vlastní zpráva / 17. března 2021 22:38
Magazín Christnet.eu můžete podpořit i kryptoměnami Bitcoin, Ethereum a Litecoin

Ilustrační foto
Autor: Unsplash

Česká republika - Podpořte další provoz a rozvoj magazínu Christnet.eu. I nadále chceme vytvářet nezávislé a jedinečné zpravodajství dostupné pro všechny. Libovolnou finanční částku můžete darovat na náš transparentní účet bez bankovních poplatků 2900316130/2010. Další možností je platba kartou nebo převodem pomocí aplikace Darujme.cz, kterou najdete na konci každého článku a zprávy. 

Nově můžete Christnet podpořit i zasláním některé z digitálních měn Bitcoin, Ethereum, nebo Litecoin. Elektronické peníze se opírají o asymetrickou kryptografii a decentralizaci. Nepodléhají centrálním bankám nebo státním autoritám. 

Největší pomoc? Pravidelný příspěvek!

Vaše pravidelné příspěvky nám pomáhají udržovat kontinuitu naší práce a umožňují nezávislost. Výše měsíčního daru zcela závisí na Vašem rozhodnutí, výši příspěvku můžete kdykoliv změnit nebo přispívání zcela zrušit.

Kdo jsme?

Cílem Christnetu je poskytovat kvalitní a nezávislé zpravodajství o dění v církvích, náboženských společnostech a jejich působení ve společnosti. Komentujeme aktuální dění a dáváme prostor názorům, které by jinde neměly možnost zaznít. Pojímáme žurnalistiku jako veřejnou službu a magazín Christnet.eu jako nekomerční a neziskový projekt. 

Nenechte si uniknout zprávy, články a komentáře o věcech, které vás zajímají, sledujte nás na sociálních sítích Facebook a Twitter.

Zaujala Vás tato zpráva? Sdílejte ji a šiřte dál:


 

Přispět nám můžete i v kryptoměnách:

Bitcoin

Ethereum

Litecoin

Diskuze k zprávě

Christnet.eu chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky v rozporu s pravidly diskusí: nadávky, osobní útoky na autora či ostatní komentátory, neucelenost logiky, příliš gramatických chyb, nedostatek konkrétních argumentů k tématu, obecné stížnosti na redakci, opakovaní stejných argumentů, falešné jméno nebo e-mailová adresu pro potvrzení komentáře, VÝKŘIK prostřednictvím velkých písmen, nepodložené argumenty a nepravdy, příliš dlouhé příspěvky, a obecně i příspěvky, které k diskuzi nepřidají nic nového.

Timotej.cz

Bankovní spojení

Podpořte nás přes transparentní účet bez poplatků: 2900316130/2010

Přispět nám můžete i v kryptoměnách:

Bitcoin

Ethereum

Litecoin

Rubriky

Anketa

Vlastníte nějakou z kryptoměn?
Ano
10%
 
Ne
59%
 
Nerozumím, jak fungují
12%
 
Nemám o ně zájem
19%
 
(Počet hlasů celkem: 193)