Píšeme nezávisle a otevřeně, jen díky vám.Podpořit Christnet

Na papežovu generální audienci zaskočil Spider-Man

Ze světa / vlu / ČTK / 23. června 2021 21:36
Na papežovu generální audienci zaskočil Spider-Man

Ilustrační foto
Autor: Wikipedia.org / Roger Murmann

Vatikán - Na dnešní generální audienci papeže Františka ve Vatikánu dorazil i velmi nezvyklý návštěvník – samotný superhrdina Spider-Man. Informovala o tom agentura Reuters.

Muž oblečený celý v přiléhavém kostýmu v černé, červené a modré barvě komiksové postavy seděl během audience v sekci významných hostů na nádvoří sv. Damase ve vatikánském Apoštolském paláci.

Kněz v černém, který zaujal místo hned vedle superhrdiny, se tvářil zcela nezúčastněně, jako by ho přítomnost muže zmutovaného po kousnutí radioaktivním pavoukem ani v nejmenším nepřekvapila.

Jak se posléze ukázalo, mužem pod maskou byl 27letý Mattia Villardita ze severní Itálie, jenž dostal místo ve VIP sekci díky své práci s nemocnými dětmi, které navštěvuje v superhrdinském kostýmu v nemocnicích.

Na závěr audience byl představen papežovi a dal mu masku Spider-Mana. V loňském roce dostal Villardita za svou pomoc nemocným dětem cenu od italského prezidenta Sergia Mattarelliho.

 

Zaujala Vás tato zpráva? Sdílejte ji a šiřte dál:


 

Přispět nám můžete i v kryptoměnách:

Bitcoin

Ethereum

Litecoin

Diskuze k zprávě

Christnet.eu chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky v rozporu s pravidly diskusí: nadávky, osobní útoky na autora či ostatní komentátory, neucelenost logiky, příliš gramatických chyb, nedostatek konkrétních argumentů k tématu, obecné stížnosti na redakci, opakovaní stejných argumentů, falešné jméno nebo e-mailová adresu pro potvrzení komentáře, VÝKŘIK prostřednictvím velkých písmen, nepodložené argumenty a nepravdy, příliš dlouhé příspěvky, a obecně i příspěvky, které k diskuzi nepřidají nic nového.

Timotej.cz
Ozvuk

Bankovní spojení

Podpořte nás přes transparentní účet bez poplatků: 2900316130/2010

Přispět nám můžete i v kryptoměnách:

Bitcoin

Ethereum

Litecoin

Rubriky

Anketa

Měl by papež František navštívit Ukrajinu?
Ano, co nejdříve
69%
 
Ano, ale až bude po válce
6%
 
Ne
18%
 
Nevím
7%
 
(Počet hlasů celkem: 365)