Píšeme nezávisle a otevřeně, jen díky vám.Podpořit Christnet
Christnet

Portál Christnet.eu nemá finanční prostředky na další provoz. Prosíme čtenáře, podpořte nás

Výběr Christnetu / kir / Vlastní zpráva / 6. února 2023 13:08
Portál Christnet.eu nemá finanční prostředky na další provoz. Prosíme čtenáře, podpořte nás

Logo Christnet
Autor: Christnet / Vít Luštinec

Praha, Brno, Ostrava - Portál Christnet.eu nemá finanční prostředky na další provoz, proto prosíme čtenáře o finanční podporu.

V nejbližší době budeme muset uhradit téměř 12 000 Kč. Jedná se o prostředky určené na srážku 15 % daně z odměn za autorské články a práci editorů. Také budeme platit fakturu za zpracování účetnictví a daňového přiznání ve výši okolo 15 000 Kč, přičemž na našem transparentním účtu 2900316130/2010 máme necelých deset tisíc korun. Pravidelně také platíme měsíční faktury za zpravodajství ČTK ve výši 2770 Kč a odměny za autorské články a redakční práci. 

Provoz portálu Christnet je financován především z darů čtenářů (reklama tvoří pouze asi 20% našich příjmů). Chcete-li, abychom fungovali i nadále, podpořte, prosíme, naši práci. Snažíme se pro Vás připravovat zpravodajství a publicistiku. Sledujeme aktuální události a témata, vydáváme rozhovory i recenze.

Nabízíme archiv starších článků, tříděný dle rubrik nebo autorů. Článků vyšlo od roku 2000, kdy byl portál založen, již téměř sedm tisíc. V článcích nebo zprávách můžete vyhledávat i po zadání klíčového slova.

Jak Christnet.eu podpořit?

Převodem libovolné částky na transparentní účet bez bankovních poplatků: 2900316130/2010. Další možností je převodem, nebo kartou pomocí aplikace Darujme.cz, kterou najdete na konci každého článku a zprávy. Přispět můžete i v kryptoměnách. Za dar můžeme vystavit potvrzení pro odpis z daňového základu. Podpořit provoz portálu můžete i sdílením článků na Facebooku, Twitteru a dalších sociálních sítích.

Děkujeme všem našim čtenářům za dosavadní přízeň a věříme, že nám ji zachováte i nadále.

Zaujal Vás tento článek? Sdílejte ho a šiřte dál:


 

Přispět nám můžete i v kryptoměnách:

Bitcoin

Ethereum

Litecoin

Diskuze k zprávě

Christnet.eu chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky v rozporu s pravidly diskusí: nadávky, osobní útoky na autora či ostatní komentátory, neucelenost logiky, příliš gramatických chyb, nedostatek konkrétních argumentů k tématu, obecné stížnosti na redakci, opakovaní stejných argumentů, falešné jméno nebo e-mailová adresu pro potvrzení komentáře, VÝKŘIK prostřednictvím velkých písmen, nepodložené argumenty a nepravdy, příliš dlouhé příspěvky, a obecně i příspěvky, které k diskuzi nepřidají nic nového.

Timotej.cz
Studium IES

Bankovní spojení

Podpořte nás přes transparentní účet bez poplatků: 2900316130/2010

QR platba – Podpořte magazín Christnet.eu

Rubriky

Anketa

Obáváte se negativního vlivu umělé inteligence?
Ano
53%
 
Spíše ano
22%
 
Ne
22%
 
Nevím
2%
 
(Počet hlasů celkem: 81)