Píšeme nezávisle a otevřeně, jen díky vám.Podpořit Christnet

Na východě Mexika našli dva zavražděné kněze

Ze světa / juml / ČTK / 20. září 2016 14:12
Na východě Mexika našli dva zavražděné kněze

Pohled na město Poza Rica
Autor: Wikipedia.org / Fredy Flores Vasques / Wikimedia Commons

Mexiko - Dva zavražděné kněze našli ve východomexickém státě Veracruz, který sužuje násilí spojené mimo jiné s činností drogových kartelů. Informovala o tom dnes agentura Reuters.

Těla dvou katolických kněží byla nalezena pohozená v poli u silnice jen několik hodin poté, co je zatím neznámí pachatelé unesli z kostela ve městě Poza Rica, asi 200 kilometrů východně od metropole Mexika. Řidiče jednoho z kněží, kterého rovněž unesli, se podařilo nalézt živého a je pod policejní ochranou.

Mexiko sužuje už několik let vlna násilí spojená mimo jiné s činností drogových kartelů. V minulém roce došlo v zemi se 120 miliony obyvatel k více než 20.000 vražd.

Zaujala Vás tato zpráva? Sdílejte ji a šiřte dál:


 

Diskuze k zprávě

Christnet.eu chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky v rozporu s pravidly diskusí: nadávky, osobní útoky na autora či ostatní komentátory, neucelenost logiky, příliš gramatických chyb, nedostatek konkrétních argumentů k tématu, obecné stížnosti na redakci, opakovaní stejných argumentů, falešné jméno nebo e-mailová adresu pro potvrzení komentáře, VÝKŘIK prostřednictvím velkých písmen, nepodložené argumenty a nepravdy, příliš dlouhé příspěvky, a obecně i příspěvky, které k diskuzi nepřidají nic nového.

Timotej.cz – růžence

Bankovní spojení

Nový účet bez poplatků: 2900316130/2010 Starý účet 267841001/5500 stále platí.

Rubriky

Anketa

Měli jste nebo plánujete svatbu v kostele?
ano
76%
 
ne, měli jsme nebo chceme mít civilní obřad
4%
 
jsem singl a svatbu neplánuji
14%
 
uzavřel (a) jsem nebo plánuji registrované partnerství
6%
 
(Počet hlasů celkem: 169)