Prosíme podpořte provoz redakce magazínu Christnet

Výběr Christnetu / kir / Vlastní zpráva / 13. března 2017 11:01
Prosíme podpořte provoz redakce magazínu Christnet

Logo magazínu Christnet.cz
Autor: Vít Luštinec

PRAHA / HRADEC KRÁLOVÉ / PARDUBICE / JEŠTĚD / MILÁN / NEW YORK - Prosíme podpořte provoz redakce magazínu Christnet prostřednictvím transparentního účtu bez bankovních poplatků č. 2900316130/2010. Na účtu je aktuálně necelých pět tisíc korun, které nepokryjí měsíční náklady na provoz. Nově a jednodušším způsobem můžete podpořit provoz portálu i pomocí aplikace Darujme.cz. Děkujeme všem, kdo nás podpořili a podporují. Věříme, že budete i nadále štědří a redaktoři, autoři a další spolupracovníci díky Vám opět dostanou honorář. Jako další možnost podpory Vám nabízíme možnost si u nás objednat reklamu své farnosti nebo jiného projektu.

Děkujeme Vám za dosavadní přízeň a věříme, že nám ji zachováte i nadále. Christnet žije především z Vašich darů, příjmy z reklamy tvoří jen malou část našich přijmů. Jedná se o unikátní projekt, který běží již 17 let bez přímé závislosti na žádné existující církvi, nadaci nebo státní instituci. Na konci minulého roku se magazín Christnet přesunul z domény Christnet.cz na novou adresu Christnet.eu. Doména s koncovkou cz nebyla v přímém vlastnictví spolku, který magazín provozuje. S jejím majitelem se redakce snažila více jak 5 let dohodnout a nabídnout různé formy vzájemného vyrovnání za převedení, většinou bez jakékoliv reakce z jeho strany. Dlouhodobým záměrem spolku bylo převést vlastnictví domény na spolek z rukou soukromé osoby, která více jak deset let pro provoz portálu neudělala téměř nic. 

Největší pomoc? Pravidelný příspěvek

I malý, ale pravidelný příspěvek může výrazně pomoci. Pokud by se našlo alespoň 100 čtenářů, kteří jsou ochotni příspívat na provoz a rozvoj magazínu alespoň 100 korun měsíčně, znamenalo by to pro portál Christnet pravidelný příjem 10 000 korun. Tedy částku, která  pokryje větší část našeho provozu. Začít můžete už teď, stačí když při darování zaškrtnete možnost Měsíčně. 

Zaujala Vás tato zpráva? Sdílejte ji a šiřte dál:


 

Související zprávy a články


Diskuze k zprávě

Christnet.eu chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky v rozporu s pravidly diskusí: nadávky, osobní útoky na autora či ostatní komentátory, neucelenost logiky, příliš gramatických chyb, nedostatek konkrétních argumentů k tématu, obecné stížnosti na redakci, opakovaní stejných argumentů, falešné jméno nebo e-mailová adresu pro potvrzení komentáře, VÝKŘIK prostřednictvím velkých písmen, nepodložené argumenty a nepravdy, příliš dlouhé příspěvky, a obecně i příspěvky, které k diskuzi nepřidají nic nového.

Timotej.cz
Zdravá mládež

 

Bankovní spojení

Nový účet bez poplatků: 2900316130/2010 Starý účet 267841001/5500 stále platí.

Rubriky

Anketa

Měl by papež František prodloužit pražskému arcibiskupovi Dominiku Dukovi mandát?
Ano
35%
 
Ne
61%
 
Nevím
4%
 
(Počet hlasů celkem: 426)