Píšeme nezávisle a otevřeně, jen díky vám.Podpořit Christnet

Křesťanský billboard vyhrál soutěž Zlaté pero o nejlepší originální reklamní text

Domácí zpravodajství / juml / mv / 26. června 2018 7:31
Křesťanský billboard vyhrál soutěž Zlaté pero o nejlepší originální reklamní text

Vítězný text soutěže Zlaté pero
Autor: repro mediar.cz

Praha - Český Creative Copywriters Club vyhlásil vítězný text 7. ročníku soutěže o nejlepší reklamní text Zlaté pero, informoval server Mediar.cz. Mezi 36 přihlášenými pracemi nejvyšší příčku obsadil text billboardu, který byl umístěn na stěně Salesiánského kostela na pražském Kobyliském náměstí a koloval i na sociálních sítích. Zní: „Konečná stanice se mění na přestupní. Změna platí od Velikonoc a je trvalá. Ježíš Nazaretský. Bližší informace dostanete v kterémkoli kostele.“ Podle sdělení Kamila Třešňáka na reklamním sdělení pracovala jeho choť Bohunka Třešňáková a text je dílem kobyliského faráře Martina Hobzy.

Zlaté pero je putovní cena za kreativní přínos v uplynulém roce, jehož klíčovou součástí a vysokou přidanou hodnotou je vynikající původní český text. Smyslem soutěže je objevovat ve veřejném prostoru výjimečné slovní počiny, které si zaslouží pozornost pro svůj důvtip, originální argumentaci nebo výjimečnou kvalitou slova. Na rozdíl od tradičních kreativních soutěží obvykle nepřihlašují práce sami autoři (i když to není zakázáno), ale ti, kdo se cítí být dílem osloveni. Zlaté pero je tak soutěží, kde již samotné přihlášení je pro autora prvním stupněm ocenění.

 

Zaujala Vás tato zpráva? Sdílejte ji a šiřte dál:


 

Diskuze k zprávě

Christnet.eu chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky v rozporu s pravidly diskusí: nadávky, osobní útoky na autora či ostatní komentátory, neucelenost logiky, příliš gramatických chyb, nedostatek konkrétních argumentů k tématu, obecné stížnosti na redakci, opakovaní stejných argumentů, falešné jméno nebo e-mailová adresu pro potvrzení komentáře, VÝKŘIK prostřednictvím velkých písmen, nepodložené argumenty a nepravdy, příliš dlouhé příspěvky, a obecně i příspěvky, které k diskuzi nepřidají nic nového.

Timotej.cz – růžence

Bankovní spojení

Nový účet bez poplatků: 2900316130/2010 Starý účet 267841001/5500 stále platí.

Rubriky

Anketa

Měli jste nebo plánujete svatbu v kostele?
ano
76%
 
ne, měli jsme nebo chceme mít civilní obřad
2%
 
jsem singl a svatbu neplánuji
12%
 
uzavřel (a) jsem nebo plánuji registrované partnerství
10%
 
(Počet hlasů celkem: 49)