Píšeme nezávisle a otevřeně, jen díky vám.Podpořit Christnet

Christnet.cz nemá finanční prostředky na další provoz. Prosíme, podpořte nás

Výběr Christnetu / juml / Vlastní zpráva / 7. října 2013 5:11
Christnet.cz nemá finanční prostředky na další provoz. Prosíme, podpořte nás

Logo magazínu Christnet.cz
Autor: Vít Luštinec

Praha, Pardubice, Hradec Králové, Česká Lípa, Olomouc, Brno -

Magazín Christnet.cz nemá finanční prostředky na další provoz.  Prosíme naše čtenáře: Podpořte nás.

Celkem v současnosti dlužíme minimálně 10 000 Kč, přičemž na obou našich otevřených účtech (RB a FIO) máme celkem pouze 3 925 Kč.

Nemáme zaplacené faktury za zpravodajství ČTK za poslední tři měsíce (více než 6 000 Kč) a také dlužíme také naší paní účetní 4 000 Kč za zpracování účetnictví za rok 2012. Zatím jsme také nezaplatili autorům, redaktorům a editorům za září a částečně také za srpen.

Christnet.cz žije z velké části z vašich darů (reklama tvoří pouze asi 20% našich příjmů). Chcete-li, abychom fungovali i nadále, podpořte, prosíme, naši práci. Snažíme se pro Vás připravovat aktuální zpravodajství a publicistiku. Plánujeme do budoucna regionální zpravodajství. Před spuštěním je bezplatná křesťanská seznamka

Nabízíme také archiv starých článků, kterých vyšlo od roku 2000 již několik tisíc. V článcích nebo zprávách můžete vyhledávat i po zadání klíčového slova.

Počítače, na kterých Christnet.cz připravujeme, zpracování fotografií, překlady zpráv, cestovné, připojení k internetu, telefony - to všechno jsou tisícové položky. Peníze jsou pak dále především používány na pokrytí odměn autorům, za práci editorů a redaktorů magazínu a na platbu za zpravodajství ČTK (tisková agentura stojí přes 2000 Kč měsíčně).

Děkujeme všem našim čtenářům za dosavadní přízeň a věříme, že nám ji zachováte i nadále.

Zaujala Vás tato zpráva? Sdílejte ji a šiřte dál:


 

Diskuze k zprávě

Christnet.eu chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky v rozporu s pravidly diskusí: nadávky, osobní útoky na autora či ostatní komentátory, neucelenost logiky, příliš gramatických chyb, nedostatek konkrétních argumentů k tématu, obecné stížnosti na redakci, opakovaní stejných argumentů, falešné jméno nebo e-mailová adresu pro potvrzení komentáře, VÝKŘIK prostřednictvím velkých písmen, nepodložené argumenty a nepravdy, příliš dlouhé příspěvky, a obecně i příspěvky, které k diskuzi nepřidají nic nového.

Studium IES
Timotej.cz – růžence

Bankovní spojení

Podpořte nás přes transparentní účet bez poplatků: 2900316130/2010

Rubriky

Anketa

Jste spokojeni s informováním věřících o hospodaření církve?
Ano
17%
 
Částečně
4%
 
Ne
79%
 
(Počet hlasů celkem: 348)