Píšeme nezávisle a otevřeně, jen díky vám.Podpořit Christnet

Radkovský požehná suroviny na výrobu piva pro Vatikán

Domácí zpravodajství / juml / Biskupství plzeňské/red. / 8. února 2013 16:24

Plzeň - Již třetím rokem poputuje před letošními Velikonocemi z Plzně do Vatikánu zásilka piva jako velikonoční dárek od Plzeňského Prazdroje a obyvatel města Plzně.

Suroviny na výrobu tohoto piva požehná biskup František Radkovský v areálu pivovaru v pondělí 11. února 2013 v 10.00 hodin. Zásilka uvařeného piva bude do Vatikánu vypravena 25. března. K žehnání přijal pozvání apoštolský nuncius Giuseppe Leanza. Christnet.cz o tom informovala Alena Ouředníková z Biskupství plzeňského.

Zaujala Vás tato zpráva? Sdílejte ji a šiřte dál:


 

Diskuze k zprávě

Christnet.eu chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky v rozporu s pravidly diskusí: nadávky, osobní útoky na autora či ostatní komentátory, neucelenost logiky, příliš gramatických chyb, nedostatek konkrétních argumentů k tématu, obecné stížnosti na redakci, opakovaní stejných argumentů, falešné jméno nebo e-mailová adresu pro potvrzení komentáře, VÝKŘIK prostřednictvím velkých písmen, nepodložené argumenty a nepravdy, příliš dlouhé příspěvky, a obecně i příspěvky, které k diskuzi nepřidají nic nového.

Timotej.cz – růžence
Studium IES

Bankovní spojení

Nový účet bez poplatků: 2900316130/2010 Starý účet 267841001/5500 stále platí.

Rubriky

Anketa

Mají české církve vyzvat vládu a občany k solidaritě s Itálii postiženou pandemií koronaviru?
Ano, bez spolupráce v rámci celé Evropy se epidemie nezastaví
94%
 
Spíše Ano
1%
 
Ne, máme dost vlastních starostí
4%
 
(Počet hlasů celkem: 160)