Píšeme nezávisle a otevřeně, jen díky vám.Podpořit Christnet

Cenu za interiér získal kostel sv. Kateřiny v Ostravě-Hrabové

Archiv zpráv / juml / ČBK / 21. dubna 2006 2:00

Praha - V úterý 11.4.2006 v Betlémské kapli v Praze proběhlo předání ceny Český interiér 2006, kterou udělila Unie výtvarných umělců za interiér kostela sv. Kateřiny v Ostravě - Hrabové.

Cena byla udělena za navržení interiéru kostela sv. Kateřiny v Ostravě-Hrabové při dodržení zásady nedotknutelnosti původní stavby. Tento dřevěný kostelík z XV. století na Velikonoce r. 2000 vyhořel.

Celostátní přehlídku a soutěž vyhlašuje Design centrum České republiky ve spolupráci s Ministerstvem průmyslu a obchodu a Radou ČR pro jakost a Českou komorou architektů.

Cenu obdrželi Ing. arch. Marek Štěpán (minulý rok obdržel stejnou cenu za interiér kostela sv. Václava v Ostravě) a Akad. malíř René Vlasák z Atelieru Štěpán.

Zaujala Vás tato zpráva? Sdílejte ji a šiřte dál:


 

Přispět nám můžete i v kryptoměnách:

Bitcoin

Ethereum

Litecoin

Související zprávy a články


Diskuze k zprávě

Christnet.eu chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky v rozporu s pravidly diskusí: nadávky, osobní útoky na autora či ostatní komentátory, neucelenost logiky, příliš gramatických chyb, nedostatek konkrétních argumentů k tématu, obecné stížnosti na redakci, opakovaní stejných argumentů, falešné jméno nebo e-mailová adresu pro potvrzení komentáře, VÝKŘIK prostřednictvím velkých písmen, nepodložené argumenty a nepravdy, příliš dlouhé příspěvky, a obecně i příspěvky, které k diskuzi nepřidají nic nového.

Timotej.cz

Bankovní spojení

Podpořte nás přes transparentní účet bez poplatků: 2900316130/2010

Přispět nám můžete i v kryptoměnách:

Bitcoin

Ethereum

Litecoin

Rubriky

Anketa

Jste spojeni s volbou nového pražského arcibiskupa?
Ano
29%
 
Spíše ano, mohlo to být horší
14%
 
Nelíbí se mi neprůhlednost rozhodování
10%
 
Ne
47%
 
(Počet hlasů celkem: 493)