Píšeme nezávisle a otevřeně, jen díky vám.Podpořit Christnet
Christnet

Německý soud zakázal učitelce přiblížit se na 50 metrů k benediktinovi Anselmu Gruenovi

Archiv zpráv / juml / Vlastní zpráva / 1. června 2007 2:00

Muensterschwarzach/Německo - Německý soud v Kitzingen odsoudil šedesátiletou učitelku na 8 měsíců podmíněně za to, že pronásledovala benediktinského mnicha a autora bestsellerů Anselma Gruena. Informovala o tom Katolická zpravodajská agentura (KNA).

Odsouzená nesmí v příštích třech letech vstoupit do opatského kostela a benediktinského kláštera v Muensterschwarzachu a při veřejných akcích musí zachovávat odstup přinejmenším 50 metrů od patera Gruena.

Žena, která Anselma Gruena označuje jako svého „muže snů“, již předtím měla nařízeno se k němu nepřibližovat. K soudnímu procesu došlo proto, že tato učitelka nařízení vícekrát porušila.

Zaujal Vás tento článek? Sdílejte ho a šiřte dál:


 

Přispět nám můžete i v kryptoměnách:

Bitcoin

Ethereum

Litecoin

Související zprávy a články


Diskuze k zprávě

Christnet.eu chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky v rozporu s pravidly diskusí: nadávky, osobní útoky na autora či ostatní komentátory, neucelenost logiky, příliš gramatických chyb, nedostatek konkrétních argumentů k tématu, obecné stížnosti na redakci, opakovaní stejných argumentů, falešné jméno nebo e-mailová adresu pro potvrzení komentáře, VÝKŘIK prostřednictvím velkých písmen, nepodložené argumenty a nepravdy, příliš dlouhé příspěvky, a obecně i příspěvky, které k diskuzi nepřidají nic nového.

Studium IES
Timotej.cz

Bankovní spojení

Podpořte nás přes transparentní účet bez poplatků: 2900316130/2010

QR platba – Podpořte magazín Christnet.eu

Rubriky

Anketa

Obáváte se negativního vlivu umělé inteligence?
Ano
49%
 
Spíše ano
19%
 
Ne
28%
 
Nevím
4%
 
(Počet hlasů celkem: 163)