Píšeme nezávisle a otevřeně, jen díky vám.Podpořit Christnet
Christnet

Děkujeme Vám za podporu Magazínu ChristNet.cz

Archiv zpráv / kir / aktuálně.cz / 22. května 2012 2:00

Pardubice, Manchester, Olomouc, Milán, Česká Lípa, Hradec - Na transparentním účtu portálu ChristNet.cz se během posledních dní shromáždilo téměř patnáct tisíc korun od přímých dárců. Děkujeme a vážíme si Vaší podpory! S Vaší pomocí tak mohly být vyplaceny dvě třetiny dlužných honorářů od ledna tohoto roku.

 Provoz Magazínu ChristNet.cz stojí v průměru 8- 10 000,-Kč měsíčně a aktuálně platíme navíc za přípravu nového vzhledu portálu a za práci účetní.

Náklady redakce portálu ChristNet.cz jsou z velké části hrazeny z Vašich darů, a proto Vám děkujeme, že podporujete naši práci. Chceme pro Vás připravovat kvalitní aktuální zpravodajství a publicistiku. Snažíme se psát otevřeně a dávat prostor všem stranám. K jakemukoliv článku nám můžete napsat svůj názor či poslat svoji reakci.

Peníze jsou především používány na pokrytí odměn za práci editorů a redaktorů Magazínu, na účetní a grafické práce a na platbu za zpravodajství ČTK. Do konce května chceme uhradit většinu honorářů redaktorům a autorům článků za období od poloviny ledna do konce dubna (k celkovému pokrytí výdajů za 3,5 měsíce nám chybí cca 10 tisíc korun). Dárcům můžeme vystavit potvrzení pro odpis z daní.

Zaujal Vás tento článek? Sdílejte ho a šiřte dál:


 

Přispět nám můžete i v kryptoměnách:

Bitcoin

Ethereum

Litecoin

Související zprávy a články


Diskuze k zprávě

Christnet.eu chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky v rozporu s pravidly diskusí: nadávky, osobní útoky na autora či ostatní komentátory, neucelenost logiky, příliš gramatických chyb, nedostatek konkrétních argumentů k tématu, obecné stížnosti na redakci, opakovaní stejných argumentů, falešné jméno nebo e-mailová adresu pro potvrzení komentáře, VÝKŘIK prostřednictvím velkých písmen, nepodložené argumenty a nepravdy, příliš dlouhé příspěvky, a obecně i příspěvky, které k diskuzi nepřidají nic nového.

Timotej.cz
Studium IES

Bankovní spojení

Podpořte nás přes transparentní účet bez poplatků: 2900316130/2010

QR platba – Podpořte magazín Christnet.eu

Rubriky

Anketa

Jsou vám sympatické cíle německé Synodální cesty?
Ano
48%
 
Spíše ano
2%
 
Ne, je příliš radikální
15%
 
Synodální proces vůbec nepodporuji
35%
 
(Počet hlasů celkem: 275)