Píšeme nezávisle a otevřeně, jen díky vám.Podpořit Christnet
Donace.cz

Zachraňte Ježíška redaktorům magazínu ChristNet.cz! Pomozte nám vyplatit peníze do Vánoc!

Archiv zpráv / kir / Vlastní zpráva / 17. prosince 2012 1:00

Pardubice, Manchester, Olomouc, Milán, Česká Lípa - Magazín Christnet.czZa zářijové zpravodajství a články byla díky Vaší pomoci zaplacena většina honorářů. Zbývá vyplatit peníze za práci editorů a odměny za články v měsíci říjnu, listopadu a do poloviny prosince. Od nového roku dostane portál zcela nový kabát a je třeba doplatit i platbu za programátorské práce. Rádi bychom tak učinili ještě do Vánoc.

Děkujeme Všem dosavadním štědrým dárcům. Nově můžete přispívat na účet u Fio banky 2900316130/2010 bez zbytečných bankovních poplatků. Starý účet ale stále platí.

ChristNet.cz žije z velké části z Vašich darů, a proto prosíme podpořte naši práci. Snažíme se pro Vás připravovat kvalitní aktuální zpravodajství a publicistiku. Naši redaktoři informují o všem, co se děje ve světě církví a společnosti. Snažíme se psát otevřeně a dávat prostor všem stranám. K jakémukoliv článku nám můžete napsat svůj názor či poslat svoji reakci, kterou rádi uveřejníme.

Peníze jsou především používány na pokrytí odměn za práci editorů a redaktorů magazínu a na platbu za zpravodajství ČTK.

Zaujal Vás tento článek? Sdílejte ho a šiřte dál:


 

Přispět nám můžete i v kryptoměnách:

Bitcoin

Ethereum

Litecoin

Související zprávy a články


Diskuze k zprávě

Christnet.eu chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky v rozporu s pravidly diskusí: nadávky, osobní útoky na autora či ostatní komentátory, neucelenost logiky, příliš gramatických chyb, nedostatek konkrétních argumentů k tématu, obecné stížnosti na redakci, opakovaní stejných argumentů, falešné jméno nebo e-mailová adresu pro potvrzení komentáře, VÝKŘIK prostřednictvím velkých písmen, nepodložené argumenty a nepravdy, příliš dlouhé příspěvky, a obecně i příspěvky, které k diskuzi nepřidají nic nového.

Donace.cz
Timotej.cz

Bankovní spojení

Podpořte nás přes transparentní účet bez poplatků: 2900316130/2010

Přispět nám můžete i v kryptoměnách:

Bitcoin

Ethereum

Litecoin

Rubriky

Anketa

Považujete jednání děkana KTF UK vůči prof. Petráčkovi za správné?
Ano
27%
 
Ne
70%
 
Nevím
3%
 
(Počet hlasů celkem: 825)