Píšeme nezávisle a otevřeně, jen díky vám.Podpořit Christnet
Christnet

Česká křesťanská akademie pořádá v sobotu na skále nad Vltavou bohoslužbu za krajinu

Kraje: Praha / kir / čka / 24. května 2018 10:26
Česká křesťanská akademie pořádá v sobotu na skále nad Vltavou bohoslužbu za krajinu

Pozvánka na bohoslužbu za krajinu
Autor: www.krestanskaakademie.cz/

Praha - Ekologická sekce České křesťanské akademie ve spolupráci s občanskými sdruženími a s městskou částí Praha Suchdol zvou na EKUMENICKOU BOHOSLUŽBU ZA KRAJINU v sobotu 26. května v 15.00 na levém břehu Vltavy, na zahradě nad Sedleckými skalami.

Kázáním poslouží Tomáš Cejp, farář Českobratrské církve evangelické z Libčic n.Vlt. Účast přislíbili další duchovní Církve československé husitské, Církve římskokatolické a Obce křesťanů. Po bohoslužbě následuje beseda na téma "Divoká příroda a kultura", kterou uvede zástupce ředitele NP České Švýcarsko Handrij Härtel.

Místo je jako obvykle na zahradě nad Sedleckými skalami (GPS 50°08'22.1"N 14°23'32.4"E) nedaleko žlutě značené cesty ze Suchdola do Roztok, je dosažitelné ze zastávek MHD v Praze-Suchdole (Kamýcká, Budovec, Suchdol, K Drsnici), od železniční zastávky. Praha-Sedlec nebo od přívozu v Praze-Sedlci (odtud po poměrně prudkém výstupu).

Více na www.drahan.chabry.cz

Zaujal Vás tento článek? Sdílejte ho a šiřte dál:


 

Přispět nám můžete i v kryptoměnách:

Bitcoin

Ethereum

Litecoin

Související zprávy a články

Nenalezeny žádné záznamy.

Diskuze k zprávě

Christnet.eu chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky v rozporu s pravidly diskusí: nadávky, osobní útoky na autora či ostatní komentátory, neucelenost logiky, příliš gramatických chyb, nedostatek konkrétních argumentů k tématu, obecné stížnosti na redakci, opakovaní stejných argumentů, falešné jméno nebo e-mailová adresu pro potvrzení komentáře, VÝKŘIK prostřednictvím velkých písmen, nepodložené argumenty a nepravdy, příliš dlouhé příspěvky, a obecně i příspěvky, které k diskuzi nepřidají nic nového.

Studium IES
Timotej.cz

Bankovní spojení

Podpořte nás přes transparentní účet bez poplatků: 2900316130/2010

QR platba – Podpořte magazín Christnet.eu

Rubriky

Anketa

Obáváte se negativního vlivu umělé inteligence?
Ano
49%
 
Spíše ano
19%
 
Ne
28%
 
Nevím
4%
 
(Počet hlasů celkem: 165)