Píšeme nezávisle a otevřeně, jen díky vám.Podpořit Christnet
Christnet

Prosíme přispějte do konce roku na provoz magazínu Christnet. Děkujeme za Vaši celoroční podporu

Výběr Christnetu / kir / Vlastní zpráva / 21. prosince 2023 9:55
Prosíme přispějte do konce roku na provoz magazínu Christnet. Děkujeme za Vaši celoroční podporu

Logo Christnet
Autor: Christnet / Vít Luštinec

PRAHA, BRNO, HRADEC KRÁLOVÉ, PLZEŇ, ČESKÁ LÍPA - Děkujeme čtenářům magazínu Christnet za celoroční podporu. Zbývá ještě několik dní do konce roku pro možnost poskytnutí daru, který lze odepsat z daňového základu z příjmů za uplynulý rok. Prosíme proto podpořte provoz redakce magazínu Christnet prostřednictvím transparentního účtu bez bankovních poplatků č. 2900316130/2010. Děkujeme všem, kdo nás podpořili a podporují.  Potvrzení pro odpis z daňového základu Vám vystavíme nejpozději začátkem února.

Podpořit provoz portálu můžete i pomocí aplikace Darujme.cz. Jako další možnost podpory nabízíme zveřejnění reklamy Vašeho projektu.

Největší pomoc? Pravidelný příspěvek

I malý, ale pravidelný příspěvek může výrazně pomoci. Pokud alespoň 100 čtenářů pošle 200 korun měsíčně, znamená to pro portál Christnet pravidelný příjem 20 000 korun. Tedy částku, která pokryje provoz i větší část mimořádných výdajů, jako je platba za zpracování účetnictví. Začít můžete už teď, když při darování zaškrtnete možnost Měsíčně ve formuláři pod touto zprávou.

Portál Christnet je financován především z Vašich darů, příjmy z reklamy tvoří jen malou část našich příjmů. Jedná se o unikátní ekumenický projekt, který běží již 23 let bez přímé závislosti na žádné existující církvi, nadaci nebo státní instituci. Snažíme se pro Vás připravovat zpravodajství a publicistiku. Sledujeme aktuální události a témata, vydáváme rozhovory i recenze. Prosíme proto, podpořte naši práci.

Přejeme Vám pokojnou vánoční dobu a hodně štěstí, radosti, zdraví a Božího požehnání v roce 2024.

Zaujal Vás tento článek? Sdílejte ho a šiřte dál:


 

Přispět nám můžete i v kryptoměnách:

Bitcoin

Ethereum

Litecoin

Diskuze k zprávě

Christnet.eu chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky v rozporu s pravidly diskusí: nadávky, osobní útoky na autora či ostatní komentátory, neucelenost logiky, příliš gramatických chyb, nedostatek konkrétních argumentů k tématu, obecné stížnosti na redakci, opakovaní stejných argumentů, falešné jméno nebo e-mailová adresu pro potvrzení komentáře, VÝKŘIK prostřednictvím velkých písmen, nepodložené argumenty a nepravdy, příliš dlouhé příspěvky, a obecně i příspěvky, které k diskuzi nepřidají nic nového.

Timotej.cz
Studium IES

Bankovní spojení

Podpořte nás přes transparentní účet bez poplatků: 2900316130/2010

QR platba – Podpořte magazín Christnet.eu

Rubriky

Anketa

Obáváte se negativního vlivu umělé inteligence?
Ano
50%
 
Spíše ano
18%
 
Ne
28%
 
Nevím
4%
 
(Počet hlasů celkem: 205)