K religiozitě Václava Klause

Křesťanský humor / Redakce / 2. března 2013

Na schůzce státníků se Putinovi, Obamovi a Klausovi znenadání zjevil Pánbůh. Řekl jim: "Už mi s lidstvem dochází trpělivost. Na Velikonoce 2013 udělám konec světa - a vy to nějak vhodně řekněte svým lidem."

Putin vystoupil v televizi a řekl: "Mám pro vás dvě špatné zprávy. První je, že existuje Bůh. Druhá, že v roce 2013 bude konec světa."

Obama u svého pultíku před Bílým domem řekl: "Mám dvě zprávy, jednu dobrou a jednu špatnou: Ta dobrá je, že existuje Bůh. Ta špatná, že letos bude konec světa."

Klaus svolal tiskovou konferenci a řekl: "Mám pro vás dvě dobré zprávy: První je, že se mi zjevil Bůh. A druhá, že budu prezidentem až do konce světa!"

Zdroj: Diskuse Christnet.eu

Zaujal Vás tento článek? Sdílejte ho a šiřte dál:


 

Související zprávy a články


Diskuze k článku

Christnet.eu chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky v rozporu s pravidly diskusí: nadávky, osobní útoky na autora či ostatní komentátory, neucelenost logiky, příliš gramatických chyb, nedostatek konkrétních argumentů k tématu, obecné stížnosti na redakci, opakovaní stejných argumentů, falešné jméno nebo e-mailová adresu pro potvrzení komentáře, VÝKŘIK prostřednictvím velkých písmen, nepodložené argumenty a nepravdy, příliš dlouhé příspěvky, a obecně i příspěvky, které k diskuzi nepřidají nic nového.

Proč již není možné příspěvky do diskuzí pod články vkládat přímo?

Timotej.cz

 

Bankovní spojení

Nový účet bez poplatků: 2900316130/2010 Starý účet 267841001/5500 stále platí.

Rubriky

Anketa

Byl čin Jana Palacha sebeoběť, nebo sebevražda?
Sebeoběť
68%
 
Sebevražda
28%
 
Nevím
4%
 
(Počet hlasů celkem: 163)