Píšeme nezávisle a otevřeně, jen díky vám.Podpořit Christnet

Přihlášky na celostátní setkání animátorů seniorů finišují

Archiv zpráv / kir / Vlastní zpráva / 23. října 2010 2:00
Hradec Králové - Zájemci o účast na celostátním setkání animátorů seniorů, které se koná ve dnech 5. a 6. 11. 2010 v Hradci Králové mají v těchto dnech poslední možnost poslat přihlášku prostřednictvím internetu, příp. klasickou formou. Uzávěrka přihlášek a plateb pro zájemce o ubytování byla důvodu stálého zájmu výjimečně prodloužena do 27. 10. Organizátoři prosí o přihlášení z organizačních důvodů obratem.

Akce je určená lidem různých věkových kategorií z celé ČR, kteří se aktivně podílejí na chodu křesťanských společenství seniorů (např. na diecézní úrovni, ve farnostech, domovech pro seniory apod.) a také těm, kdo se o tuto činnost zajímají a chtějí se aktivně zapojovat především v pastorační práci se seniory.

Zaujala Vás tato zpráva? Sdílejte ji a šiřte dál:


 

Přispět nám můžete i v kryptoměnách:

Bitcoin

Ethereum

Litecoin

Související zprávy a články


Diskuze k zprávě

Christnet.eu chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky v rozporu s pravidly diskusí: nadávky, osobní útoky na autora či ostatní komentátory, neucelenost logiky, příliš gramatických chyb, nedostatek konkrétních argumentů k tématu, obecné stížnosti na redakci, opakovaní stejných argumentů, falešné jméno nebo e-mailová adresu pro potvrzení komentáře, VÝKŘIK prostřednictvím velkých písmen, nepodložené argumenty a nepravdy, příliš dlouhé příspěvky, a obecně i příspěvky, které k diskuzi nepřidají nic nového.

Ozvuk
Timotej.cz

Bankovní spojení

Podpořte nás přes transparentní účet bez poplatků: 2900316130/2010

Přispět nám můžete i v kryptoměnách:

Bitcoin

Ethereum

Litecoin

Rubriky

Anketa

Měl by papež František navštívit Ukrajinu?
Ano, co nejdříve
66%
 
Ano, ale až bude po válce
8%
 
Ne
22%
 
Nevím
4%
 
(Počet hlasů celkem: 77)