Píšeme nezávisle a otevřeně, jen díky vám.Podpořit Christnet

Pošlete novoročenku z portálu ChristNet.cz

Archiv zpráv / kir / Vlastní zpráva / 28. prosince 2012 1:00

Pardubice, Manchester, Olomouc, Milán, Česká Lípa - Součástí portálu ChristNet.cz je i sekce Pohlednice  , která umožňuje návštěvníkům webu posílat elektronické pozdravy zpestřené o zajímavé obrázky a fotografie. Součástí nabídky jsou i vhodné motivy pro novoročenky.

V kolekci snímků jsou i  umělecké pohlednice i pro nejnáročnější návštěvníky portálu ChristNet.cz, kteří rádi posílají pohlednice sým přátelům. Autorem fotografí v sekci "Umění" je fotograf Pavel Navara.

V sekci pohlednice najdete snímky také od dalších fotografů - Pavel Brestovský,  Tomáš Zdechovský, Klára Zdechovská a další. Ročně jich je z webu ChristNet.cz posláno několik tisíc. 

Děkujeme Vám, že celoročně podporujete portál ChristNet.cz. Svůj dár na jeho chod a další rozvoj můžete zaslat na účet číslo: 2900316130/2010. Peníze jsou především používány na pokrytí odměn za články, za práci editorů a redaktorů Magazínu ChristNet.cz a na platbu za zpravodajství ČTK.  

Zaujala Vás tato zpráva? Sdílejte ji a šiřte dál:


 

Přispět nám můžete i v kryptoměnách:

Bitcoin

Ethereum

Litecoin

Související zprávy a články


Diskuze k zprávě

Christnet.eu chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky v rozporu s pravidly diskusí: nadávky, osobní útoky na autora či ostatní komentátory, neucelenost logiky, příliš gramatických chyb, nedostatek konkrétních argumentů k tématu, obecné stížnosti na redakci, opakovaní stejných argumentů, falešné jméno nebo e-mailová adresu pro potvrzení komentáře, VÝKŘIK prostřednictvím velkých písmen, nepodložené argumenty a nepravdy, příliš dlouhé příspěvky, a obecně i příspěvky, které k diskuzi nepřidají nic nového.

Timotej.cz

Bankovní spojení

Podpořte nás přes transparentní účet bez poplatků: 2900316130/2010

Přispět nám můžete i v kryptoměnách:

Bitcoin

Ethereum

Litecoin

Rubriky

Anketa

Zúčastnili jste se některé lednové ekumenické bohoslužby?
ano
27%
 
ano, ale v jiném měsíci v roce
8%
 
ne
53%
 
nechodím do kostela na žádné bohoslužby
12%
 
(Počet hlasů celkem: 127)