Píšeme nezávisle a otevřeně, jen díky vám.Podpořit Christnet
Donace.cz

Papež soukromě navštíví evangelický kostel

Ze světa / juml / radiovaticana.cz / 11. července 2014 9:09
Papež soukromě navštíví evangelický kostel

Pastor Giovanni Traettino
Autor: http://www.riconciliazione.org/

Vatikán - Tiskový mluvčí Svatého stolce P. Lombardi informoval, že papež František během jednoho setkání se skupinou evangelických pastorů minulý měsíc oznámil, že se chystá navštívit evangelický kostel v italské Casertě asi 200 km na jih od Říma.

Jde o působiště dlouholetého papežova přítele ještě z Buenos Aires, který nyní papeže pozval k sobě. Návštěva je pojata jako zcela soukromá a bude prostá a krátká, uskuteční se během jednoho dopoledne pravděpodobně 26. července, sdělil Federico Lombardi, který tak potvrdil zprávu zveřejněnou v místním deníku.

Zmíněným pastorem je Giovanni Traettino, zakladatel Křesťanského společenství v Casertě a spolupředseda Italské charismatické konzultace, tj. platformy dialogu katolických a evangelických charismatiků. Giovanni Traettino je ženatý a má čtyři děti.

Zaujal Vás tento článek? Sdílejte ho a šiřte dál:


 

Přispět nám můžete i v kryptoměnách:

Bitcoin

Ethereum

Litecoin

Diskuze k zprávě

Christnet.eu chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky v rozporu s pravidly diskusí: nadávky, osobní útoky na autora či ostatní komentátory, neucelenost logiky, příliš gramatických chyb, nedostatek konkrétních argumentů k tématu, obecné stížnosti na redakci, opakovaní stejných argumentů, falešné jméno nebo e-mailová adresu pro potvrzení komentáře, VÝKŘIK prostřednictvím velkých písmen, nepodložené argumenty a nepravdy, příliš dlouhé příspěvky, a obecně i příspěvky, které k diskuzi nepřidají nic nového.

Timotej.cz
Filmana

Bankovní spojení

Podpořte nás přes transparentní účet bez poplatků: 2900316130/2010

Přispět nám můžete i v kryptoměnách:

Bitcoin

Ethereum

Litecoin

Rubriky

Anketa

Považujete jednání děkana KTF UK vůči prof. Petráčkovi za správné?
Ano
27%
 
Ne
70%
 
Nevím
3%
 
(Počet hlasů celkem: 826)