Píšeme nezávisle a otevřeně, jen díky vám.Podpořit Christnet
Christnet

Signály.cz vyhlašují anketu o nejlepší blog, Instagram a video roku

Domácí zpravodajství / kir / signaly.cz / 12. května 2020 11:00
Signály.cz vyhlašují anketu o nejlepší blog, Instagram a video roku


Autor: signaly.cz

Česká republika - Už poněkolikáté se i letos bude na portálu Signály.cz konat veřejná anketa o nejlepší blog roku. Protože je ale celý letošní rok trochu jiný, i soutěž se bude od předchozích ročníků lišit. K již tradiční kategorii o nejlepší blog přibyly dvě kategorie nové – nejlepší Instagram a nejlepší video/Youtube roku. A protože jsou signály.cz křesťanský projekt, bude se hodnotit především přínos zmiňovaných sítí k evangelizaci v digitálním prostoru.

Nominace odstartují 15. května na stránkách soutěže. Nominovat může každý vložením url adresy do formuláře. Do ankety se mohou zapojit ti soutěžící, kteří mají aktivní blog/profil/video kanál v českém či slovenském jazyce a v tomto roce vložili minimálně tři příspěvky či články. Do soutěže se nemohou zapojit blogy tvořené společenstvím, pouze blogy osobní. Každý soutěžící může být nominovaný jen v jedné kategorii. Nominace budou ukončeny 29. května.

Samotné hlasování začne 1. června a bude pokračovat až do 19. června. Hlasování bude probíhat na webu a pro návštěvníky webu bude neveřejné, aby nedocházelo k ovlivňování výsledků.

Tradičním místem vyhlášení vítězů byl festival United. Jak ale již bylo řečeno, letošní rok je trochu jiný, a proto vyhlášení výsledků ankety proběhne 24. června v 14:00 v přímém přenosu na TV Noe.

V kategorii Blog roku budou, stejně jako v loňských ročnících, probíhat dva druhy hlasování. Prvním je hlasování samotných čtenářů, druhým pak je hlasování odborné poroty. Výherce soutěže čekají zajímavé ceny a samozřejmě pozvání na vyhlašování výsledků. Cílem ankety je ocenit ty, kteří veřejně prezentují křesťanství v digitálním prostoru, prezentovat příklady dobré praxe a motivovat ke službě evangelizace.

Zaujal Vás tento článek? Sdílejte ho a šiřte dál:


 

Přispět nám můžete i v kryptoměnách:

Bitcoin

Ethereum

Litecoin

Diskuze k zprávě

Christnet.eu chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky v rozporu s pravidly diskusí: nadávky, osobní útoky na autora či ostatní komentátory, neucelenost logiky, příliš gramatických chyb, nedostatek konkrétních argumentů k tématu, obecné stížnosti na redakci, opakovaní stejných argumentů, falešné jméno nebo e-mailová adresu pro potvrzení komentáře, VÝKŘIK prostřednictvím velkých písmen, nepodložené argumenty a nepravdy, příliš dlouhé příspěvky, a obecně i příspěvky, které k diskuzi nepřidají nic nového.

Studium IES
Timotej.cz

Bankovní spojení

Podpořte nás přes transparentní účet bez poplatků: 2900316130/2010

QR platba – Podpořte magazín Christnet.eu

Rubriky

Anketa

Považujete slova papeže Františka o „bílé vlajce" za vhodná pro řešení ruské agrese na Ukrajině?
Ano
23%
 
Ano, papež se jen nepřesně vyjádřil
1%
 
Ne, je třeba vážit slova
23%
 
V žádném případě ne, s agresorem se nevyjednává
53%
 
(Počet hlasů celkem: 230)