Píšeme nezávisle a otevřeně, jen díky vám.Podpořit Christnet

Muž vykradl faru v Praze, hrozí mu až osmileté vězení

Kraje: Praha / juml / ČTK / 13. listopadu 2020 20:45
Muž vykradl faru v Praze, hrozí mu až osmileté vězení

Záznam z bezpečnostní kamery (repro foto)
Autor: Policie.cz

Praha - Škodu za několik desítek tisíc korun způsobil muž, který se vloupal do fary kostela v Praze 5. Zachytila ho bezpečnostní kamera, policisté po něm pátrají. Za krádež v době nouzového stavu mu hrozí až osmiletí vězení. ČTK to včera sdělila mluvčí pražské policie Eva Kropáčová. Loupež se stala zhruba před měsícem.

"Muž přelezl plot do areálu patřící ke kostelu, prošel zahradu a následně se vloupal do prostor využívaných k restaurování historických předmětů z kostela," uvedla mluvčí. Zloděj sebral kovový meč, knihu Svatý Grál, sochu Panny Marie, kovové svícny a nářadí používané k restaurování.

Na kamerovém záznamu je vidět, jak si muž věci postupně odnáší a hází je za plot. "Jakékoliv informace k totožnosti tohoto muže, nebo místu, kde by se mohl nacházet, mohou občané oznámit na linku 158," dodala Kropáčová.

Zaujala Vás tato zpráva? Sdílejte ji a šiřte dál:


 

Přispět nám můžete i v kryptoměnách:

Bitcoin

Ethereum

Litecoin

Diskuze k zprávě

Christnet.eu chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky v rozporu s pravidly diskusí: nadávky, osobní útoky na autora či ostatní komentátory, neucelenost logiky, příliš gramatických chyb, nedostatek konkrétních argumentů k tématu, obecné stížnosti na redakci, opakovaní stejných argumentů, falešné jméno nebo e-mailová adresu pro potvrzení komentáře, VÝKŘIK prostřednictvím velkých písmen, nepodložené argumenty a nepravdy, příliš dlouhé příspěvky, a obecně i příspěvky, které k diskuzi nepřidají nic nového.

Timotej.cz
Ozvuk

Bankovní spojení

Podpořte nás přes transparentní účet bez poplatků: 2900316130/2010

Přispět nám můžete i v kryptoměnách:

Bitcoin

Ethereum

Litecoin

Rubriky

Anketa

Měl by papež František navštívit Ukrajinu?
Ano, co nejdříve
68%
 
Ano, ale až bude po válce
7%
 
Ne
18%
 
Nevím
7%
 
(Počet hlasů celkem: 317)